Červenec 2014

Finally back!

31. července 2014 v 16:44 | ☼
Tak jsem konečně zde :)
Už jsem se pěkně těšila, až si vyčistím hlavu tím, že vše seřadím do jednoho článku a konečně jsem se dočkala :)
Od už PŘEDMINULÉ STŘEDY, co jsem naposledy psala jsem byla u kamarádčiny babičky na baráčku v jedné blízké vesnici, s ní i s její babičkou. Vše bylo super, jedla jsem skvěle, furt jsme něco dělaly, byly jsme na kooupališti, já si byla zaběhat, dělala jsem jógu a vše bylo fajn.


V PÁTEK jsem jela k babičce na jednu noc a v SOBOTU zase zpět k mamčinému bratranci D., který slavil narozeniny. Přijela jsem ve dvě hodiny. Má byt, který je hned přes chodbu k bytu mé tety z Německa (dřív mých praprarodičů) a já, protože jsem věděla, že v neděli přijede jsem se vrhla do uklízení. Nikdo tam na nic nesáhl už tak rok a tak toho bylo opravdu hooodně. D. taky chvíli bydlel v tom jejím bytě, protože ten svůj pronajímal a teď se stěhoval zpět. Tzn. spousta bince v obou bytech, potřeba vymést pavučiny, vysát, zalít kytky, utřít prach, vše vyprat, vyčistit, vydrhnout a spoousta dalších věcí. Takže jsem od dvou do sedmi jen uklízela! Můj rekord :D Najednou D. někdo zavolal, že už přišlo pár lidí, ať jedeme (na jeho menší oslavu) a tak jsem si dala sprchu, převlékla se a jeli jsme. Já si řekla, že jednou pít můžu a tak se zase trochu opila, ale sponň byla sranda.. až na nějaká pozdní dramata, ale o tom raději pomlčím :D V neděli jsem se hned ráno vrhla opět do dalšího uklízení zatímco D. ještě spal a v tom někdo zaklepal a kdo nevešel? Teta! ♥ No a já si řekla, že jí se vším pomůžu a zůstanu tam. Tak jsme spolu vybalovala, třídily, rovnaly, přesazovay kytky a dál uklízely ještě asi další tři dny. Nakonec jsem tam s ní ybla OD NEDĚLE AŽ DO PÁTKU ♥ Vše bylo super, krásně jsem jedla, zajely jsme si spolu dvakrát do města (jednou i s mamkou), poznala mamčiného přítele, byla jsem u sousedů v bazéně, byly jsme na procházce, po večerech jsme vysedávaly na balkóně, vařily a hlavně si krásně popovídaly. S žádným člověkem si asi takto nerozumím :) Ve městě mi taky koupila tašku a myš k notebooku a k narozeninám mi ještě dala 355 euro do Německa ♥ Nejhodnější člověk!

V pátek jsem jela domů, protože v SOBOTU jsem měla oslavu narozenin. V sobotu jsem tedy přesně v den mých narozenin, i když jsem původně nechtěla, zapíjela osmnáctiny! Od poledne jsme s kamarádkou De. pracovaly na hřišti na fotbalovém turnaji, pak se šly převléct a já dostala krásný dárek od všech holek - dvě bedničky naplněné k prasknutí ovocem a zeleninou a k tomu dvěma Kingswoody. A zhruba v osm začala zábava a my začaly pít atd., atd. Já se samozřejmě opět opila, mamka totiž donesla další! flašku vodky a dala jsem si panáka s půlkou naší vesnice :D Ale aspoň jsem si to pořádně užila a taky, co je pozitivní se spřátelila s máminým přítelem a teď jsme big friends ;) V NĚDĚLI jsme šly na opíkačku k tetě a nakonec se tam sešla hromada lidí, mých kamarádů a hrály jsme kroket nebo běhali v bazéně. Já neběhala. A proč? Zaprvé protože se stydím stále za své břicho, ale co je důležitější? Že po roku a 3 měsících jsem dostala měsíčky! Takže všechno zlé je přece jen pro něco dobré, sice jsem něco přibrala, ale mé vlasy i nehty rostou jako divé a mám opět měsíčky, tak snad je vše v pořádku. Ale i přesto bych chtěla zhubnout, na nějakých 60 kg.

No a od pondělí je mamka v práci a já jsem sama doma. Takže jsem se zatím všechny tři dny k večeru přejídala (i když "zdravým" jídlem) :( V pondělí jsem jen koukala na Once upon a time a taky (i doma) pořádně uklízela! taky si už rozumím s notebookem :) Měla bych na něm i začít psát články, pač tady je to jedna rychlost :D V ÚTERÝ jsem byla na psychiatrii a psychologii a dopadla jsem úspěšně, protože už jsem na tom značně lépe a depresemi momentálně (a snad na dlouho) netrpím. Ano, i když za to pravděpodobně mohou antidepresiva. Ale přesto. Věřím, že včera to bylo naposledy a dnes už budu jíst správně a stejně tak další dny!! VČERA jsem byla poprvé v práci na zmrzlině - konečněě! A hned jsem dostala i penízky, mám 60Kč na hodinu, což je super!

No a DNES jsem dloouho spala, pak nám přišel pán spravit internet - taky konečně, protože jinak bych napsala už dávno, ale od nedělní bouřky nefungoval. A pozor, taky jsem (konečně!) cvičila! A pořádně - ruce, nohy, břicho, strečing :))) Zítra a v sobotu máme pivní slavnosti. Ještě nevím kdy půjdu a s kým a taky jestli půjdu do práce, uvidíme.. Zítra taky teta říkala něco o výšlapu, kam bych též ráda šla. No a po víkendu bych ráda jela opět k tetě, pač mi tam s ní bylo moc dobře a příští pátek jedeme s mamkou na víkend k rodině, k nevlastní babičce a mamčiným nevlastním sestrám ♥ Už se těším :) A někdy v srpnu možná (doufám) ještě pojedeme k mému tátovi. Ano, poprvé za osmnáct let, volal jí a řekl, že můžu přijet! :))) To bude událost! No a na mé narozeniny mi volala má "nejlepší kamarádka" se kterou jsme se neviděly už asi dva měsíce a domluvily jsme se, že poslední víend v srpnu! ♥ Joo a poslední super zpráva, včera jsem se dozvěděla, že jsem dostala stipendium!!! 3500,- na měsíc. Což j skvělé a pokryje to všechny mé náklady, včetně autobusu atd. :)) A teď se běžím koukat na nový díl PLL, pak si dám večeři a půjdu na ten volejbal. A večer (konečně) klystýr a jíst správně (prosím!) :)
Mějte se :***


little fitspo ♥

albeeats: Fruit salad and a big orange, pineapple, carrot + mango smoothiefrom 15. 7. - R.A.W. cleaning

15. července 2014 v 13:19 | ☼
Ahojte! :)
Dnes s dobrou náladičkou.. super! Už pár dní jsem nezvracela, což je pozitivní, ale včera (i když jsem měla super den) jsem to večer pokazila bonbónama, tyčinkama a korbáčkama. Odpoledne jsme vyrazily na kole na bazén po dlouhé době a večer jsem nááhodou jela s holkama do kina na film "Zakázané uvolnění." Měly jet mé tři kamarádky a od jedné mamka, ale měla moc práce a tak se se mě zeptaly a za 10 minut jsme vyrážely :) Film byl fajn, ale nic zvláštního, ale upoutal mě trailer na film "Zítra napořád" a hlavně jsem byla v kině po hoodně dlouhé době(kromě se školou), tak jsem si to užila. Pak se nám nějak nechtělo domů a tak jsme si šly sednout na zahrádku do jednoho baru. Já si hned dala vodku s džusem, což byla chyba, pač stála 70Kč :D Pak jsem si ještě dala Kingswood a musím říct, mňaminka!! ♥ Noo a pak jsme měla hlad, ale byla skoro půlnoc a nikde nebylo nic otevřené a tak jsme jely do naší vsi a šli ještě do hospody pro ty korbáčky a tyčinky. A v podstatě se pak nasáčkovaly ke kamarádovi pod pergolu, hezky tam seděli do 2 do rána, povídali si a dávali s voďára :D Ale dnes jsem si opět a znova řekla, že už stačilo. Žádné kouření, žádné ne-raw jídlo aalkohol se dovoluje.. výjimečně :)

Dnes jsem byla na kole ve městě, dala jsem do servisu kolo (konečně!), šla na rentgen zubů, koupila jsem si datleee♥, kávu pro mamku, vybrala peníze za notebook (ano, už mám doma dáreček♥) a pak šla do kaufu pro zásoby jídla. Zítra totiž jedu k tetě na venkov na prázdniny (už se těším♥) a tam mají jen hrušku a to bych na svém raw jídle pořádně prodělala :D A tak jsem si koupila hromadu jablek, banánů, nektarinky, rajčata, ledový salát a to vše za 130Kč :) Teď jsem dojela domů, kouknu na Once upon a time a budu čekat na toho pána co si příjde pro peníze za notebook a taky mu musím ještě říct, aby nám zařídil připojení na wi-fi a v 6 mám volejbal.

Zítra možná ještě napíšu, odjíždím ve 3, v sobotu budu spát u máminého bratrance, který slaví narozky a vracím se v neděli ♥ A pak přijede má skvělá teta z Německa ♥

Mějte se ♥

fitspo ♥

twloha: You are stronger than you think.  Remember, remember, remember.  Keep going.  (via unknown) 

dontjustsurvive-live: Apple crumble french toast with the girls for breakfast :) 

c-itylust: crystuls: ♡ q

Go!


bad week

13. července 2014 v 17:19 | ☼
Tak téměř po týdnu jsem tady :)
Abych řekla pravdu, neměla jsem nijak dobrý týden. Kromě volejbalu jsem víceméně jen seděla doma, koukala na seriály (Once upon a time♥ - doporučuji!), taky trošku četla. Teď čtu na Větrné hůrce. V úterý jsem byla u psycholožky a vše jsem jí popovídala až byla smuntá ona ze mě a z mého vztahu s mamkou. Párkrát jsem taky byla na kole ve městě, alespoň něco. Mamka měla volno a Filip byl taky asi 4 dny doma, tak jsem musela sedět v pokoji a nudit se. Taky jsem začala s vykládáním Pasians (Znáte tu hru na PC Spider solitare? Tak to je to stejné akorát se skutečnýma kartama :D). Asi ve středu jsme pořezali naši třešeň, sbírali a tak jsem měla kýbl třešní - mňam. No ale co se jinak týče jídla, snad kromě včerejška jsem neměla úspěšný den. Jednou jsem byla zase v obchodě pro čokolády apod. a asi 4x zvracela, pak jsem se připojila ke společnému obědu a dala si česnekačku a zapékané brambory, pak jednou jsem neodolala kynutým knedlíkám a sušenkám a tak pořád dokola. V pátek jsem byla u své nové zubařky. Je mládá, je vpohodě a hned mi našla 4 kazy (o kterých ta stará a blbá bývalá zubařka asi ani neměla zdání). Tak mi ty dva hned začala vrtat, nejdřív první menší a bylo to mé pvní vrtání a teda pořáádně to bolelo! Tak jsem si řekla před tím druhým vrtáním o umrtvení. Injekce tolik nebolela a pak už to bylo ok. Ten večer jsme šly s holkama posedět do hospody a mě začalo bolet břicho (ano ten večer jsem zvracela palačinky). Bylo to asi i o trávení, nadýmání, ale takovou bolest jhsem snad nezažila, asi v 11 jsem šla domů v křečích a doma jsem si dala paralen a lehla pod tři deky, měla jsem zimnici a 38,5 teplotu. Nevím, zda to bylo z té injekce a tomu břicho pomohlo mé zvracení, ale už se tak nechci nikdy cítit a proto už NEZVRACÍM! Jo, mám další novinku, asi v úterý jsem si řekla, že už je mi vše jedno a dala si cigaretu. Mo 19ti měsících! A od té doby jsem jich už pár měla a občas i přemýšlela o koupi krabičky.
Včera jsme měli fotbalový tunraj a pak zábavu. Holky mě kecaly ať piju a tak jsem si s něma dala vodku s jahodovým džusem a pak ještě dva panáky - citrus a broskvovou. A byla jsem pěěěkně vylitá. Stydím se. Ale upřímně, alespoň jsem si to užila! Furt jsem někde lítala, se všema si pokecala, zapařila, zaploužila a hoodně se rozmluvila s mým "skoro-bývalým" o našem vztahu. Ale jak to tak vypadá, stejně z toho asi nic nebude. A mrzí mě to. No a taky jsem jedné kamarádce řekla o mém problému s příjmem potravy. A měla jsem dobrý pocit, že jsem se konečně někomu svěřila!
Dnes jsem spala asi do jedné a měla jsem trokšu kocovinu. Moje ustanovení zní: jíst zdravě, nepřejídat se, nezvracet, vůbec nekouřit (!), pít jen občas a málo - do nálady a ne tak abych byla opilá jako včera a sportovat!
No a to je asi vše co vám chci říct. Teď budu mít dva dny poklidu (+ cvičení, běhání, kolo) a zítra nebo v úterý pojedu na kole na rentgen zubů a nakoupit nějké jídlo. A ve středu pojedu na prázdniny k tetě na barák na venkov i s mojí kamarádkou (její vnučkou) a budu tam asi až do neděle. A pak už (snad!) budu mít brigádu na zmrzlině a taky přijede babičky sestra se kterou jsem byla v New Yorku :) Těším se. Hlavně ať už nemám PPP, to je teď to nejdůležitější, prosím♥

Mějte se krásně ♥

inspo ♥


Go raw vegan!

7. července 2014 v 17:53 | ☼
Přeji pěkné odpoledne :)

Tak ano, zase nový blog. Včera mi psala kamarádka a psala se mě jak to mám s jídlem. Mám teď pocit, že můj blog nebo instagram všichni najdou a přečtou si to, nebo už se tak stalo. Proto i přemýšlím, že si založím nový instagram.
Dnes se mi nějak nechtělo vstávat, ale musela jsem. V 10 jsem jela na kole do města a šla se objednat k zubařce, pak k doktorce pro doporučení na psychologii a pak pro banány a datle. Taky jsem se šla kouknout, že bych si koupila nový zámek na kolo, ale stojí 100Kč! To snad není možné :D Tak jsem řekla mamce, že to chci k narozkám, ještě s termo-hrnkem + dostanu notebook :) Bylo sztrašné horko a to bych nebyla já, kdybych na posledních asi 2km nemzokla jak.. :D Přijela jsem, najedla se a byla celkem unavená a tak si šla lehnout. Opět jsem se nemohla vzbudit. Chtěla jsem se jít s mamkou projít, vneku je krásně, ale nějak se mi chce jen sedět doma a pomalu mám pocit, že zase přichází mé deprese a co hůř myšlenky na jídlo :/ Jdu koukat na Prostřeno, Kdo přežije, Carrie, pak klystýr.. Zítra jdu konečně k psycholožce tak snad mi trošku pomůže a večer máme volejbal. Teď bych šla opravdu jíst.. ale ani nevím co, máme azse plnou ledničku sýrů, salámů, sušenek, ale to už nechci! Arýže nebo brambory, to je zbytečné.. budu se prostě snažit a říkat si, že mi to stejně nepomůže. A taky chci být opět vitariánkou..

jídelníček

sn: 2 banány, jablko
ob: 2 banány, datle
sv: jablko, datle, banán
ve: zeleninový salát, banán

workout

asi 16km na kole

fitspo ♥