Finally back!

31. července 2014 v 16:44 | ☼
Tak jsem konečně zde :)
Už jsem se pěkně těšila, až si vyčistím hlavu tím, že vše seřadím do jednoho článku a konečně jsem se dočkala :)
Od už PŘEDMINULÉ STŘEDY, co jsem naposledy psala jsem byla u kamarádčiny babičky na baráčku v jedné blízké vesnici, s ní i s její babičkou. Vše bylo super, jedla jsem skvěle, furt jsme něco dělaly, byly jsme na kooupališti, já si byla zaběhat, dělala jsem jógu a vše bylo fajn.


V PÁTEK jsem jela k babičce na jednu noc a v SOBOTU zase zpět k mamčinému bratranci D., který slavil narozeniny. Přijela jsem ve dvě hodiny. Má byt, který je hned přes chodbu k bytu mé tety z Německa (dřív mých praprarodičů) a já, protože jsem věděla, že v neděli přijede jsem se vrhla do uklízení. Nikdo tam na nic nesáhl už tak rok a tak toho bylo opravdu hooodně. D. taky chvíli bydlel v tom jejím bytě, protože ten svůj pronajímal a teď se stěhoval zpět. Tzn. spousta bince v obou bytech, potřeba vymést pavučiny, vysát, zalít kytky, utřít prach, vše vyprat, vyčistit, vydrhnout a spoousta dalších věcí. Takže jsem od dvou do sedmi jen uklízela! Můj rekord :D Najednou D. někdo zavolal, že už přišlo pár lidí, ať jedeme (na jeho menší oslavu) a tak jsem si dala sprchu, převlékla se a jeli jsme. Já si řekla, že jednou pít můžu a tak se zase trochu opila, ale sponň byla sranda.. až na nějaká pozdní dramata, ale o tom raději pomlčím :D V neděli jsem se hned ráno vrhla opět do dalšího uklízení zatímco D. ještě spal a v tom někdo zaklepal a kdo nevešel? Teta! ♥ No a já si řekla, že jí se vším pomůžu a zůstanu tam. Tak jsme spolu vybalovala, třídily, rovnaly, přesazovay kytky a dál uklízely ještě asi další tři dny. Nakonec jsem tam s ní ybla OD NEDĚLE AŽ DO PÁTKU ♥ Vše bylo super, krásně jsem jedla, zajely jsme si spolu dvakrát do města (jednou i s mamkou), poznala mamčiného přítele, byla jsem u sousedů v bazéně, byly jsme na procházce, po večerech jsme vysedávaly na balkóně, vařily a hlavně si krásně popovídaly. S žádným člověkem si asi takto nerozumím :) Ve městě mi taky koupila tašku a myš k notebooku a k narozeninám mi ještě dala 355 euro do Německa ♥ Nejhodnější člověk!

V pátek jsem jela domů, protože v SOBOTU jsem měla oslavu narozenin. V sobotu jsem tedy přesně v den mých narozenin, i když jsem původně nechtěla, zapíjela osmnáctiny! Od poledne jsme s kamarádkou De. pracovaly na hřišti na fotbalovém turnaji, pak se šly převléct a já dostala krásný dárek od všech holek - dvě bedničky naplněné k prasknutí ovocem a zeleninou a k tomu dvěma Kingswoody. A zhruba v osm začala zábava a my začaly pít atd., atd. Já se samozřejmě opět opila, mamka totiž donesla další! flašku vodky a dala jsem si panáka s půlkou naší vesnice :D Ale aspoň jsem si to pořádně užila a taky, co je pozitivní se spřátelila s máminým přítelem a teď jsme big friends ;) V NĚDĚLI jsme šly na opíkačku k tetě a nakonec se tam sešla hromada lidí, mých kamarádů a hrály jsme kroket nebo běhali v bazéně. Já neběhala. A proč? Zaprvé protože se stydím stále za své břicho, ale co je důležitější? Že po roku a 3 měsících jsem dostala měsíčky! Takže všechno zlé je přece jen pro něco dobré, sice jsem něco přibrala, ale mé vlasy i nehty rostou jako divé a mám opět měsíčky, tak snad je vše v pořádku. Ale i přesto bych chtěla zhubnout, na nějakých 60 kg.

No a od pondělí je mamka v práci a já jsem sama doma. Takže jsem se zatím všechny tři dny k večeru přejídala (i když "zdravým" jídlem) :( V pondělí jsem jen koukala na Once upon a time a taky (i doma) pořádně uklízela! taky si už rozumím s notebookem :) Měla bych na něm i začít psát články, pač tady je to jedna rychlost :D V ÚTERÝ jsem byla na psychiatrii a psychologii a dopadla jsem úspěšně, protože už jsem na tom značně lépe a depresemi momentálně (a snad na dlouho) netrpím. Ano, i když za to pravděpodobně mohou antidepresiva. Ale přesto. Věřím, že včera to bylo naposledy a dnes už budu jíst správně a stejně tak další dny!! VČERA jsem byla poprvé v práci na zmrzlině - konečněě! A hned jsem dostala i penízky, mám 60Kč na hodinu, což je super!

No a DNES jsem dloouho spala, pak nám přišel pán spravit internet - taky konečně, protože jinak bych napsala už dávno, ale od nedělní bouřky nefungoval. A pozor, taky jsem (konečně!) cvičila! A pořádně - ruce, nohy, břicho, strečing :))) Zítra a v sobotu máme pivní slavnosti. Ještě nevím kdy půjdu a s kým a taky jestli půjdu do práce, uvidíme.. Zítra taky teta říkala něco o výšlapu, kam bych též ráda šla. No a po víkendu bych ráda jela opět k tetě, pač mi tam s ní bylo moc dobře a příští pátek jedeme s mamkou na víkend k rodině, k nevlastní babičce a mamčiným nevlastním sestrám ♥ Už se těším :) A někdy v srpnu možná (doufám) ještě pojedeme k mému tátovi. Ano, poprvé za osmnáct let, volal jí a řekl, že můžu přijet! :))) To bude událost! No a na mé narozeniny mi volala má "nejlepší kamarádka" se kterou jsme se neviděly už asi dva měsíce a domluvily jsme se, že poslední víend v srpnu! ♥ Joo a poslední super zpráva, včera jsem se dozvěděla, že jsem dostala stipendium!!! 3500,- na měsíc. Což j skvělé a pokryje to všechny mé náklady, včetně autobusu atd. :)) A teď se běžím koukat na nový díl PLL, pak si dám večeři a půjdu na ten volejbal. A večer (konečně) klystýr a jíst správně (prosím!) :)
Mějte se :***


little fitspo ♥

albeeats: Fruit salad and a big orange, pineapple, carrot + mango smoothie


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy1616 Lucy1616 | Web | 31. července 2014 v 22:43 | Reagovat

Mně to okno právě tak vyhovovalo, ale nějak jsem se na to vyflákla, protože jaksi nebyl čas to dodržovat :D

Jůů tobě už je 18? Všechno nejlepší! Takový dárek v podobě ovoce a zeleniny bych si taky nechala líbit :D Máš ty dny pěkně nabité :D Mám radost, že už jíš hezky zdravě a nepřejídáš :) Přejídání zdravým jídlem se nepočítá :D Já už chci taky zpět moje měsíčky... I když jsem něco přibrala, pořád nepřišly, tak už na to kašlu, nechám to na doktorce :D Jen ti poradím - hubni pomalu, ať o ně zase nepřijdeš ;) Hubnutím se můžou rychle ztratit.

2 happyandhealthydiary happyandhealthydiary | 1. srpna 2014 v 12:07 | Reagovat

Tak pokud nehladovíš, tak budiž :) Jojo, už pár dní jsem mezi dospělýma :) děkuji.. já taky, ale ještě to chce dopilovat. Určitě ti příjde neboj, taky jsem čekala pěkně dlouho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama