bad week

13. července 2014 v 17:19 | ☼
Tak téměř po týdnu jsem tady :)
Abych řekla pravdu, neměla jsem nijak dobrý týden. Kromě volejbalu jsem víceméně jen seděla doma, koukala na seriály (Once upon a time♥ - doporučuji!), taky trošku četla. Teď čtu na Větrné hůrce. V úterý jsem byla u psycholožky a vše jsem jí popovídala až byla smuntá ona ze mě a z mého vztahu s mamkou. Párkrát jsem taky byla na kole ve městě, alespoň něco. Mamka měla volno a Filip byl taky asi 4 dny doma, tak jsem musela sedět v pokoji a nudit se. Taky jsem začala s vykládáním Pasians (Znáte tu hru na PC Spider solitare? Tak to je to stejné akorát se skutečnýma kartama :D). Asi ve středu jsme pořezali naši třešeň, sbírali a tak jsem měla kýbl třešní - mňam. No ale co se jinak týče jídla, snad kromě včerejška jsem neměla úspěšný den. Jednou jsem byla zase v obchodě pro čokolády apod. a asi 4x zvracela, pak jsem se připojila ke společnému obědu a dala si česnekačku a zapékané brambory, pak jednou jsem neodolala kynutým knedlíkám a sušenkám a tak pořád dokola. V pátek jsem byla u své nové zubařky. Je mládá, je vpohodě a hned mi našla 4 kazy (o kterých ta stará a blbá bývalá zubařka asi ani neměla zdání). Tak mi ty dva hned začala vrtat, nejdřív první menší a bylo to mé pvní vrtání a teda pořáádně to bolelo! Tak jsem si řekla před tím druhým vrtáním o umrtvení. Injekce tolik nebolela a pak už to bylo ok. Ten večer jsme šly s holkama posedět do hospody a mě začalo bolet břicho (ano ten večer jsem zvracela palačinky). Bylo to asi i o trávení, nadýmání, ale takovou bolest jhsem snad nezažila, asi v 11 jsem šla domů v křečích a doma jsem si dala paralen a lehla pod tři deky, měla jsem zimnici a 38,5 teplotu. Nevím, zda to bylo z té injekce a tomu břicho pomohlo mé zvracení, ale už se tak nechci nikdy cítit a proto už NEZVRACÍM! Jo, mám další novinku, asi v úterý jsem si řekla, že už je mi vše jedno a dala si cigaretu. Mo 19ti měsících! A od té doby jsem jich už pár měla a občas i přemýšlela o koupi krabičky.
Včera jsme měli fotbalový tunraj a pak zábavu. Holky mě kecaly ať piju a tak jsem si s něma dala vodku s jahodovým džusem a pak ještě dva panáky - citrus a broskvovou. A byla jsem pěěěkně vylitá. Stydím se. Ale upřímně, alespoň jsem si to užila! Furt jsem někde lítala, se všema si pokecala, zapařila, zaploužila a hoodně se rozmluvila s mým "skoro-bývalým" o našem vztahu. Ale jak to tak vypadá, stejně z toho asi nic nebude. A mrzí mě to. No a taky jsem jedné kamarádce řekla o mém problému s příjmem potravy. A měla jsem dobrý pocit, že jsem se konečně někomu svěřila!
Dnes jsem spala asi do jedné a měla jsem trokšu kocovinu. Moje ustanovení zní: jíst zdravě, nepřejídat se, nezvracet, vůbec nekouřit (!), pít jen občas a málo - do nálady a ne tak abych byla opilá jako včera a sportovat!
No a to je asi vše co vám chci říct. Teď budu mít dva dny poklidu (+ cvičení, běhání, kolo) a zítra nebo v úterý pojedu na kole na rentgen zubů a nakoupit nějké jídlo. A ve středu pojedu na prázdniny k tetě na barák na venkov i s mojí kamarádkou (její vnučkou) a budu tam asi až do neděle. A pak už (snad!) budu mít brigádu na zmrzlině a taky přijede babičky sestra se kterou jsem byla v New Yorku :) Těším se. Hlavně ať už nemám PPP, to je teď to nejdůležitější, prosím♥

Mějte se krásně ♥

inspo ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama