sun please

6. srpna 2014 v 11:06 | ☼
Přeji pěkné dopoledne :)

Tak jsem se zase dostala k tomu, že něco napíšu o tom jak se mám, ať mám pocit, že alespoń nějaké úkoly jsem splnila :D Táákže v pondělí jsem šla do práce, ale začala bouřka a tak pro mě strejda přijel, dostala jsem výplatu jen za 4 hodiny a měla jsem zbytek dne volný. Koukala jsem na seriály a večer jsme byly s mamkou i jejím přítelem F. doma a já se dala do skládání puzzlí. Konečně jsem na mamku vybalila, jestli spolu pojedeme za mým otcem (kterého jsem 18 let neviděla) a ona mi s klidem odpověděla, že se mnou nikam nepojede, že tam nechci, ať si jedu sama apod. To mě dostalo a naštvaa jsem se a šla spát.

Včera jsem se s ní celý den nebavila a ani to neplánuju dokud si o tom rozumně nepromluvíme. Včera jsem vstávala v 7:00 a jela autobusem do města k zubaři. Když jsem tam přišla, zjistila jsem, že jsem tam měla být už o hodinu dřív. To mě pěkně naštvalo, protože to mám pořádnou dálku do kopce a šla jsem tam zbytečně. Tak jsem šla do města a chtěla si zařídit pár věcí. Jenže jsem si zapomněla flashku, abych si mohla něco vytisknout a taky poukázku do knihupectví, kterou jsem si chtěla konečně vybrat. A tak jsem jen nakoupila nějaké jídlo - nektarinky, jablka, rajčata, lískáče, konopné semínko, goji, datle a to je asi vše :) Tak jsem si vzala kolo, které jsem měla v práci z pondělka a jela domů. Odpoledne jsem koukala na OUAT, pak skládala puzzle a v 6 šla na volejbal a pak rovnou k mé kamarádce D., kde jsem přespala.

Teď je mamka ve městě a odpoledne máme zajít zařídit pojištění do Německa. F. je v práci, tak budem trochu spolu a doufám, že si promluvíme, pač jinak ani nemám náladu s ní o víkendu jezdit k rodině, pokud na ni budu takhle naštvaná. Večer mám jít opět k D., pozvaly jsme pár lidí a máme podniknout nějakou grillovačku, tak se těším, až si udělám zeleninové balíčky. Snad se to počasí trochu spraví a budeme si i moct zahrát kroket. Teď si jdu konečně zacvičit (+ cardio tabata - inspirace od Lucy) a pak OUAT. Jo a co se týče jídla? Spokojenost a doufám, že to půjde jen tak dál! Na váhu nestoupám denně, řekla jsem si že maximálně 2x týdně. Ale nakoupila jsem si mou oblíbenou rýži, červenou čočku, bramboryy, jablka na jáhlovou kaši a už se na vše těším. :)

Mějte se famfárově ♥

fitspo ♥


Bye
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama