not enough time

15. srpna 2014 v 22:30 | ☼
Přeji pekný večer noc

Tak jsem se konečně dostala k nějakému článku a hlavně konečně mám trochu času pro sebe. V úterý pro mě ještě dopoledne přijela teta (ta z Něměcka), jela jsem s ní k doktorovi, do města nakoupit jídlo (datličkyy) a k ní domů na venkov. Šly jsme na kávu k jejímu synovi a bylo to fajn, pak jsme jely pro moji osmiletou sestřenku (tety vnučku) a měly jsme ji dvě noci hlídat, protože její táta byl na noční. Nejdřív jsem si řekla, že si vůbec neužiju volna a tety, ale nakonec to bylo fajn.. ona je takový roztomilouš :)

Ve středu jsme jely navštívit moji babičku, do obchodu nakoupit, naobědvaly se a pak jsme jely za dědou do psychiatrické léčebny. Po cestě jsme se zastavili u známé, která má tříměsíční miminko a kteoru jsem snad 6 let neviděla :) Pak večeře a odpočinek u filmu Rozbřesk (2.část), který dávali na Markíze.

Včera jsem dopoledne dělala u máminého bratrance v obchodě (tety syn) a odpo vezla teta jednu známou z rodiny do města na velký nakup do kauflandu, penny a rossmanu. Má tři děti a vždy po výplatě si nakoupí ve velkém, no ale tohle jsem nečekala! Pomalu jsme to ani nenarvaly do jednoho košíku, brala jen z těstovin po pěti špagety, vrtule i kolínka :D Ale já mám takové velké nákupy ráda, takže mi to nijak nevadilo a pomohla jsem jí. Nakoupila jsem si nějaké banány, nektarinky, oříšky a bílé jogurty a samozřejmě ve městě datle a taky v rossmanu jsem si udělala radost novým pilníkem a béžovým lakem. Ten je u mě nejpoužívanější a mám už potřetí ten stejný a stál jen 29Kč :) Doma jsem byla asi v 17 hodin aakorát jsem se najedla a šla na volejbal. Jela jsem na kole a zrovna se rozpršelo, tak jsem pořádně zmokla a známá, co bydlí kousek od tělocvičny mi běžela pro suché ponožky a kraťasy :D Večer jsme šly s moji nejlepší kamarádkou D. do hospody na vínko, pač jsme se dlouho neviděly a měly jsme si co povídat, já co bylo v Litovli a u tety a ona taky dost věcí a hlavně, že jim umřel pejsek. Nakonec se k nám přidal ještě kamarád a tak jsme tam seděli od devíti do jedné do rána. A bylo to fajn :)

Dnes jsem vstávala v 9. Sekala jsem zahradu, sbírala ostružiny a následně asi 2 hodiny okopávala zahrádku. Vykopala jsem všechnu plevel, pak plevel kolem řepy, rajčat a kedluben, vykopala ředkvičky.. byla to pořádná fuška. Pak jsem odnesla prádlo na sušáku na zahrádku, aby rychleji uschlo (naštěstí alespoň pověsit ho mi pomohl mamčin přítel F.). A najednou bylo půl 2 a v půl 3 jsem měla být na turnaji ve volejbale. Dala jsem si vařit oběd, šla do sprchy, trochu pouklízela, najedla se, nalakovala si nehty, nachystala se a šla :) Volejbal byl fajn, vcelku dobře jsme si zahráli a jsem z toho řádně unavená. Přijela jsem domů, navečeřela se a ještě jela na chvíli na naši volejbalovou párty. Ale mám toho zítra dost dost na práci - drhnout koupelnu, vysát, nakoupit, sbalit se a spoustu dalších věcí. A v 17 hodin odjíždím vlakem na volejbalov soustředění/tábor na který jedeme s kamarádkou A. Holky, co hrají za Brno ligu, potřebují partnerky a tak nám to její taťka domluvil a jede se :) Už se moc těším!!! Domů se vrátím ve čtvrtek, tak snad něco hned sepíšu ;) ♥ Co se týče jídla, tak tam mám zaplacené, tak jsem zvědavá a doufám, že to všechno zvládnu "ve zdraví!" Momentáně jím vcellku správně, hlavně mám málo času, tak to (naštěstí) moc neřeším.. jen nadýmání mě trochu trápí a mám celkem strach, stoupnout si zítra na váhu, abych moc nepřibrala.

Teď je mamka i s F. v práci (mimochodem si nijak moc nerozumíme) a já jsem (ráda) sama doma a tak se jdu konečně podívat na středeční PLL !!!

Mějte se ♥

fitspo ♥

6ksfashion: Bikini

nutrition & fitness
nutrition & fitness

nutrition & fitness
☼ ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy1616 Lucy1616 | Web | 16. srpna 2014 v 6:28 | Reagovat

Poslední díl PLL jsem ještě neviděla, musím se mrknout :) Prý zase Ali bude něco provádět :D Wow ty jsi volejbalová nadšenkyně :D A ještě na soustředění :) Tak si to tam užij ;)

2 happyandhealthydiary happyandhealthydiary | Web | 16. srpna 2014 v 13:26 | Reagovat

Já koukala včera a celkem jsem se nudila.. Jojo, to přiznávám, děkuju :)

3 Lucy1616 Lucy1616 | Web | 22. srpna 2014 v 9:39 | Reagovat

Už to není tak hrozné, můžu jíst skoro všechno co chci, ale jen když si to nakrájím na mini kousíčky a koušu jen na stoličkách. Třeba do jablka nebo do mrkve se jen tak zahryznout nemůžu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama