stress & job

28. srpna 2014 v 12:33 | ☼
Ahojte!

Sakra, už je zase čtvrtek a já se od pondělí ještě nezastavila. Mám toho teď víc než kdy jindy a jsem opravdu ve spěchu a stresu. V pondělí jsem doma něco uklízela a snažila se trochu odpočívat po náročném víkendu. Ve 4 hodiny jsem jela na kole do města, kde jsem se měla sejít s kamarádkou, sppolužačkou, kterou jsem celé léto neviděla. Ještě jsem ppoběhala pop obchoděch a sehnala něco málo, co jsem chtěla, zrcátko, prodlužku, ale hlavně jídlo v kauflandu, takže jsem měla plný batoh a domů se mi jelo dost těžce :D Společně jsme si řekly, že budeme šetřit, a tak jsme si jen sedly na lavičku na náměstí a kecaly a kecaly... :) Nejdřív jsem byla nařadě já a odvyprvěla jsem asi na třičtvrtě hodiny, co jse, celé prázdniny dělala a pak M. Pak došlo na jiné věci, na kamarády, naše plány apod. Byla jsem s ní jen hodinu a půl a klidně bych tam mohla zůstat ještě jědnou tolik, protože jsme stejně vše nestihly :( Ale jak jsem říkala, jsem zaneprázdněná a musela jsem jet domů, protože u nás spala další kamarádka - K. Tu jsem neviděla asi od června, jsme nejlepší kamarádky už od školky, ale je teď na intru a celé léto byla na brigádě u táty v Praze a tak jsme spíš nejlepší kamarádky přes SMSky :( Dojela jsm teda rychle domů, vybalila nákup, osprchovala, nachystala něco dobrého a v půl osmé K. přišla. Dala mi k narozkám naušnice a taky flašku vodky, na kterou jsem ji navedla, když jsme si na mé narozeniny volaly :D Tak jsem ji hned otevřela a vykládaly jsme a vykládaly a už v 22 hodin jsme byly obě úplně mimo :D K. bylo špatně ještě ten večer a mě celý druhý den :D Ale stálo to za to, konečně jsme si důkladně popovídaly a řekla jsem jí i o mých problémech s jídlem, o kterých neví nikdo z mých kamarádů.

Druhý den (v úterý) bychom klidně kecaly až do oběda, ale já musela samozřejmě hned v 10 jet k doktorce. Do toho pršelo, takže jsm nemohla na kole. Běhala jsem jako blázen po městě s plnou kabelou věcí (hlavně pro mamku) - máslo, jar, jablka, tofu, antidepresiva a nevím co ještě, do toho jsem pod paží tahala ClipArt (tj. skleněný rám) na mamčin dárek, což je její karikatura. A aby to nebylo málo, tak v druhé ruce jsem měla děštník, pač lilo jako z konve. A nejvíc mě naštvalo, když mi doktorka řekla, že tam musím znovu další den, pač potřbuje papír od psychiatra, že jsem v pořádku, aby mi napsala doporučení, že můžu jet do Německa. Tak jsem byla u "psychiatričky," která mi potvrznení napsala, protože jsem jí řekla, že se mi daří dobře. Pak jsem byla po těch nákupech, v knihovně a protože jsem před psychologií měla čas, sedla jsm si sama na čaj na zahrádce v jedné restauraci. Když jsem přišla na psychologii tak další rána pod pás. Řekla mi, že jsem tam měla být už v 11, tak jsem se koukla do kalendáře no a samozřejmě jsem si ve všem tom stresu prohodila psychi-atrii a psycho-logii a přišla jsem tam naopak. Jen u první doktorky mi nic neřekli, kdyby ano, alespoň bych té druhé zavolala a přeobjednala se. No ale už s stalo. Tak jsem tam čekala, než skončila s pacientkou a vzala mě jen asi na 10 minut. Co už. A tím můj maraton neskončil. Hned z tama jsem šla s další kamarádkou - D. na "kafe" a pokec. Dala jsem si pórkovou polévku a D. si dala pizzu. Nepokoušelo mě to! :) V 4 jsem jela domů (páni, 10-16 běhat po městě, to je teda výkon!), zarámovala mamce dárek a šla opět ke K. Byla tam i její mamka a bráchové, které jsem dlouho neviděla a tak jsem byla ráda. Dali jsm si čaj a v šest už jsem běžela na volejbal. Byla jsem unavená a taky jsem zmatená s všech těch rad ze soustředění jak mám co dělat, že to za moc nestálo. Pak jsem ukecala D. a šly jsme krást blumy :D To opravdu stálo za to, byla to pořádná sranda. Přišla jsem domů, dala si skvělou večeři na kterou jsem se těšila - rýže, tofu, řepa a pak jsem ještě v devět večer vysávala a drhla koupelnu, pač jindy už by na to nebyl čas a mamka na nic nesáhne.

Včera jsem teda musela znovu do města. Byla jsem tam od 8 do 10 hodin, potvrzení jsem dostala a zanesla jsem ho do školy. Tam se to spravuje, takže vše rozkopané, všude lešení a dělníci.. ale aspoň jsem potkala pár oblíbených učitelů :) Pak domů, naobědvat se, vykoumat něco na PC ohledně ministerstva a Němcka (hrůza!), sbalit se a v jednu už jsem šla na bus a jela na venkov k mamčinému bratranci D., kde teď pracuju v obchodě s potravinami. Budu tu do pondělí, s tím že v neděli budu u babičky, abych ji ještě viděla před mým jezdem (15. 9. - ano, do té doby toho mám plnooo). Moc lidí tu nechodí, takže hlavně uklízím, utírám, rovnám, vysávám apod. Snad to aspoň bude (finančně) stát za to! Skončila jsem v 5, uklidila u něj v bytě a přes chodbu v tetiném, kde teď spím. Je to tam takové smutné, když už je teta v Německu. Pak jsem šla k další tetě, se kterou jsme si kráásně pokecaly, navečeřela jsem se, půjčila si knížky na maturitu, co chci číst v Něm. a v 9 šla domů. Dala jsem si ještě u D. čaj a šla hotová spát.

A dnes od šesti v práci. Vše už mám ale uklizené, ještě vypíšu teploty mražáku za celé léto a pak už mám kídek. Nalakuju si nehty, urovnám věci v diáři, kouknu na OUAT a PLL ♥ Jinak mám teď plnou hlavu starostí ohledně vyřizování do Něm. - tj. pojištění zdravotní a pojištění odpovědnosti, bankovní účet, telefon apod. Už se těším, až to příští týden ve městě VŠE vyřeším (SNAD!!!) a budu mít klid. Co se týče mamky, tak ta se nijak nestará a už vůbec, když jde o peníze, takže ach jo.. moc se k ní nehlásím. Tak snad si tu i trochu odpočinu od starostí...

Mějte se ♥

fitspo ♥
6ksfashion: Lace T-shirt


mydailyfitspiration: instagram: @iam_evelina

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fit Lucy♥ Fit Lucy♥ | Web | 28. srpna 2014 v 19:04 | Reagovat

Já jenom koukám, kolik ty toho stíháš :D Já jsem dneska byla vyřízrná po celodenních obchůzkách po městě a ty ještě zvládáš tohle :D Prý zase někoho v PLL budou vraždit :D Už vím koho, je to snad po celém internetu, teď se ještě přesvědčit :D

2 K K | 29. srpna 2014 v 7:37 | Reagovat

Taky se divím, že ještě běhám:-D jo, taky jsem předem četla spoilery a ten díl byl Teda hustej!!KKonečně díl, co stal za to! A nemyslím si, že to udělala Alison, má tmavší vlasy..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama