volleyball insanity

22. srpna 2014 v 20:29 | ☼
Tak jsem zase konečně zpět :)
Konečně, protože jsem ráda, že to zase vše sepíšu, ale raději bych tam kde jsem byla ještě zůstala. Ano, správně, byla jsem na volejbalovém soustředění. A bylo to skvělé! Do posledního detailu, tréninky, lidi, kluci, má kamarádka A., trenér, zábava, hospody.. prostě všechno :) Trénovali sjme opravdu intenzivně, třikrát denně, do toho jsme běhali. Trenér byl příšní, ale věřím, že jsem se toho dost naučila a budu teď lepší. Spali jsme společně v tělocvičně na jedné z matrací na skákání lťky, což bylo vcelku pohodlné :) Snídali i obědvali jsme v jídelničce, která byla i společenská místnost. Protože s takovým tréninkem, bych si s banány nevystačila jedla jsem tmavý chléb se sýrem nebo medem, jogurty a cereálie. Jedla jsem trochu víc a měla jsem strach z váhy, ale jsem nadšená!! Vážím úplně na deko stejně jako před odjezdem :) Po ranním tréninku byly obědy, které byly fajn, vždy jsem si řekla o víc rýže nebo brambor místo masa a bylo to ok. Hráli jsme na antuce, což je pěkně nezvyk a dávali nám pořádně do těla, vše mě bolelo (bolí ještě teď) a nebyla jsem sama. Před každým tréninkem jsme chodili na kolečko na stadion běhat 400 - 800m, což bylo v pohodě :) Holky byly většinou mladší a byly přátelské, starší holky byly asi 4, ale jedna z nich M., byla strašně skvělá, rozuměly jsme si, naučila mě pořádně hrát prsty a mám ji moc ráda, snad ji ještě někdy uvidím! Klukům bylo všem kolem 26 let a to jen potvrdilo můj názor ala starší = rozumnější. Byli strašně hodní, vtipní, milí.. a jeden z nich, D., až moc, a z větší půlky jsem i kvůli němu něchtěla odjet :) Poslední dva dny jsme byli v hospodách a poslední dokonce přišli domů v půl 5 :D Hlavně že byla sranda! A. musela jet domů ve čtvrtek, ale ostatní tam jsou až do neděle. Já se straašně rozhodoval, jestli tam ještě zůstat, ale nakonec jsem vše zvážila a jela včera domů. I když vím, že by mi tam bylo fajn, tak doma je taky.. A D. mě navíc zklamal když s námi nešel naposledy posedět do cukrárny a tím mi potvrdil mé rozhodnutí.

Přijela jsem tedy včera v půl 5, je pravda, že za našim domácím dramatem se mi nechtělo nijak vracet a jen se mi to potvrdilo. Mamka neochotná a proto jsem musela obvolat pár lidí a sama si zařídit, aby pro mě přijel někdo na nádražá. Ještě že mám ty kamarády ;) Přijela jsem, najedla se a hned v šest šla na volejbal. Hráli jsme venku a byla pooooořádná zima. Ne jak v srpnu, ale spíš jako v říjnu. Ale já se furt hýbala, skákala a běhala, jak mě to tam naučili :) A když se teď koukám na chyby ostatních... snad nikdo to tam neumí :D Z volejbalu sjem šla za mamkou do hospody, dala si čaj a bazén a v devět jsme šly domů. Dala jsem si pořádnou vanu a šla spinkat. A ano, co jsem nezmínila je, že jsem měla nakonec celkem štěstí, že jsem jela domů, pač jsem přišla na internet (tam jsem neměla) a přišel mi mail ze stipendia a několik temrínů, kdy s emám dostavit do Olomouce k podepsání smlouvy. A jediný možný byl hned dnes, pač příští týden je mamka celý v práci a já tam sama nechtěla (ani omylem alias sláva zmatkařům). No a tak to máte, dnes budíček v 5:20 a směr Olomouc. Měly jsme štěstí, pač mamčin přítel F. měl zrovna cestu do práce a tak sjme to měly zadarmo :) Hoďku jsme poseděly v kavárně na hlavní vlakovém nádraží, kde jsem si koupila i datle a kešuuu - mňam a pak jsme našli příslušnou budovu, která byla hned naproti a koho jsem tam nepotkala? Kamaráda, co jede do Německa taky. Podepsaly jsme smlouvu a měly jsme čas a tak sjme šikulky nastoupily na šalinu do Šantovky. Tam jsem si koupila v Terranově modré teplákové tříčtvrťáky a basic tričko a v Takku bílou jednoduchou podprsenku. A v Terranově ještě bílé tričko pro T. k narokzám.Za 49Kč?? No nekupto! :D Cestou tam i zpět jsem spala, takže pohoda, u nás jsme zajeli ještě do kaufu a já si nakoupila zásobičky. Šla jsem pěšky do města, spravit si boty. Ano! To jsem nezmínila, když jsem se (bez rozvázání) před odjezdem na soustředění soukala do Conversek, co se nestalo - roztrhla jsem si je! Ale naštěstí tam máme známého a ten mi to celkem slušně spravil, ale v Německu budu stejně koukat po nějakých nových teplejších teniskách - přemýšlím nad adidaskama :) Pak jsem si koupila další datle a zašla do koloservisu pro novou duši, kterou jsem píchla a pro ventilek na mamčiné kolo. Co si neuděláš sám... kolo by tu stálo ještě pět let :D Doma jsem si zašla jseště na poštu vyzvednout nějaký papír z úřadu (jupí dospělák!!) a pak jsme měli oběd/večeři. Rýži a kuřecí maso se zeleninkou - mňam :) Pak jsem se rozčilovala s notebookem, kde stále nejdou přehrávat stažené seriály (už jsem napsala opraváři), ale neměla jsem na to nervy a tak jsem si šla unavená lehnout. A tři hodiny pryč!! :D A teď jsem si dala hroznyy♥ a jdu koukat KONEČNĚ na seriály. PLL a UOAT a plánuju ztvrdnout na ntbk do noci :D A zítra máme u nás fotbal a pak půjdu posedět s holkama a mohly bychom možná i něco podniknout :)

A vy se mějte krásně a jestli jste to přečetli až sem - tak smekám! (zdravím Lucy) :)

fitspo ♥iamvibes: @kristenpro our ever faithful ambassador and inspiration in the #iamvibes #mandala #leggings 🙏 #yoga
gingerandcocoa: My breakfast looked a little like this (nah it looked a lot like this bc this was my breakfast) Whole wheat walnut toast with dark chocolate Greek yogurt, almond butter, peanut butter, cacao nibs, crushed almonds, superfood sprinkle, dark chocolate and fruit and chamomile, passionflower, lavender+spearmint tea 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama