waitress at the party

24. srpna 2014 v 17:42 | ☼
Tak jsem opět a tentokrát trošku dřív tady :)
Pokusím se zase psát o něco častěji, protože je mi jasné, že nikoho nebaví číst extra dlouhé články, ve kterých je vše co se stalo za poslední týden :) A tak se budu snažit psát alespoň každý druhý den něco málo :)

Včera jsem celé dopoledne obepisovala kamarády, tetu, babičku, mamčinu ségru, mamčiného bratrance a vyřizovala důležité věci. Tzn. například domluvení nějakého setkání s holkama, které jsem neviděala celé půl léta, domlouvání mé brigády na příští týden a taky sdělování informací a posílání fotek o tom, jak jsem se měla na volejbalovém soustředění, aby se zase neřeklo, že na někoho kašlu. A tak jsem to udělala chytře! Dala jsem si na FB několik aktuálních fotek z mých výletů a je to :) V poledne jsem se naobědvala cuketové polévky (konečně!), ale musím říct, že luštěninové jsou lepší :) No a pak mi volala teta a ptala se, jestli bych nemohla jít odpoledne na hřiště na fotbal prodávat zmrzlinu. A to mi nedělalo problém ;) Nakonec pršelo a tak sjem toho moc neprodala, ale aspon jsem byla schovaná a společně se mnou tam stáli i kamarádi (D. a F.) a tak jsme pěkně pokecali :) Veče byla pořádná kosa, tak sjem se šla domů převléct do něčeho teplejšího, najedla se a večer jsme všichni šli do hospody. Asi po hodině, kdy jsme neměli co pít a stejně tak na otm byla i většina hospody, protože teta - hospodská měla nějakou oslavu vzadu na zahradě, jsm se do toho vložila a začala rychle obsluhovat. No a pak mi to zůstalo, občas jsem si sedla, ale skvěle jsem se celou dobu bavila :) Nakonec mě teta požádala, jestli bych tam mohla zůstat a zavřít a to mi nedělalo problém. Domů jsem odešla ve čtvrt na čtyři.

No a dnes jsem dopoledne vstala asi už v osm, nasnídala se, koukla na jeden díl OUAT a protože se mi chtělo spát, řekla jsem si fajn a nakonec z toho byly asi dvě hodiny :D Není divu, když jsem přišla domů tak pozdě :) Pak se z deště udělalo celkem hezky a já šla na fotbal. Ale slunce klame a i přesto byla dost zima a tak sjem šla o poločase domů. Pak jsem zašla k D., pokecaly jsme a poňufala jsem si jejich nové štěňátko jezevčíka ♥ Její taťka mi spravil duši na kole, pak jsem jela k dalšímu známému, kde jsem nechala mamce udělat k narozeninám karikaturu. Je super, jsem ráda, že jsem konečně vymyslela super dárek :) Akorát doufám, že mi na to ještě přispěje její přítel :D No a pak jsem jela k tetě do hospody vrátit klíče a dostala jsem "výplatu" 250Kč + jsem ještě nemusela platit útratu, což byla asi stovka, takže paráda.

Teď jsem přišla domů, mamka i s F. jsou zavření v obyváku, tak se asi prostě najím a pustím si OUAT a budu mít poklidný večer. Příští dny mám hoodně nabité a na cvičení nemám ani pomyšlení :( I když zítra mám do 4 čas, tak bych mohla.. Pak jedu na kole do města a mám sraz s kamrádkou M. a v 7 k nám příjde další (nejlepší) kamarádka (na dálku) K., se kterou sjme se neviděly už asi 2 měsíce a bude u nás spát, tak už se těším, až pořádně pokecáme :) V úterý mám psychiatrii a psychologii a ještě mezi tím sraz s další kamarádkou D. A večer chci jít buď do kina a nebo se ještě rozhoduju, že bych jela ke psolužákovi na oslavu devatenáctin, jen nevím, jak bych se z tama dostala domů. No a ve středu brzo ráno jedu do Kraše k tomu mamčinému brtranci a budu tam asi do neděle dělat v jeho obchodě. V neděli ještě navštívím babičku a domůůů. A v pondělí je škola :) Já teda samozřejmě do žádné nejdu, ale chci jít navštívit děcka a posedět s holkama.. A pak nějaké zařizování - pojištění, roaming, vlastní konto atd.. A ani se nenaděju a bude 15.9. a já budu na cestě do Ambergu :)

Mějte se krásně a užijte si poslední prázdninový týden ♥

fitspo ♥


6ksfashion: Black top vest

nutrifitblr: EVERYTIME YOU WORKOUT: BEAST MODE ON  ✔ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy1616 Lucy1616 | Web | 24. srpna 2014 v 21:05 | Reagovat

Teda ty to máš akční :D To bych asi nedávala, potřebuju mít nějaký ten vlastní klid :)

2 happyandhealthydiary happyandhealthydiary | Web | 24. srpna 2014 v 22:22 | Reagovat

no.. já většinou když ho nemám a jsem už moc ve stresu příjdou na řadu problémy s jídlem :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama