goodbye party

7. září 2014 v 19:58 | ☼
Ahoj!
Přeji hezké pěkné odpoledne ;)

Takže zase jsem se od středy neozvala.. tak co bych vám pověděla..

Ve středu večer jsem byla sama doma a protože jsme měli dost věcí v ledničce, snědla jsem něco navíc. Ale to by ještě šlo. Jenže potom ve čtvrtek jsem od rána jen leželi v posteli a koukala na 2 Socky a u toho jedla a jedla a jedla.. odpoledne jsem jela do města a tam jsem si koupila siestu.. tatranku a tak to pokračovalo až do večera, kdy jsem jedla i sýr, buchtu, sušenky.. Ale nebylo to nárazově v jednu chvíli, ale stále jsem neměla dost. Ale zvracet jsem nešla. Nevím, co je horší. Ale příčina je mi jasná. Stres a problémy doma - mamka a tak. Ta mi ve středu oznámila, že jedou v pátek na dovolenou do Itálie na celý týden. Takže poslední dny, kdy jsme před mým odjezdem mohly být spolu a ona tu není. No tak co už, alespoň mám svůj klid a udělám si na vše čas (včetně běhání!). Co se týče jídla, 1x vařiené denně + povoluju si tmavé pečivo. Nastolila bych si detox, ale má to cenu, když za chvíli budu na intru a budu tam jíst jejich jídlo?

No ale v pátek jsem už věděla, že to musí přestat, pač večer jsem měla oslavu narozenin s holkama ze třídy. A tak jsem díkybohu jedla správně! A bylo to skvělé :) Skvěle jsme se s holkama pobavily, pokecaly si a popily.. a pak jsme pokračovali ke kamarádovi na jeho oslavu. Což byla možná chyba. I když to bylo vše fajn, tak jsem do sebe lila kdoví co a o tom raději pomlčím. Alespoň u nás spala Kačka, tak to byla sranda a i po ulehnutí do postele ve 3 hodiny dnešní krušné vstávání nebylo tak krušné. I když dobře mi zrovna nebylo! :D No a v sobotu znova znova! V půl 5 jsem šla na fotbal, v 8 do města, do kaufu pro zlevněná frisca a na 22 hodin jsme měli zamluvenou opět tu místnost v baru, kde jsme slavily v pátek a tam rozlučku s holkama, která dopadla nad mé očekávání a užila jsem si ji na 200%, doma jsem byla v 6 ráno a v sobě hora vína a melounové.

A dnes celý den jen odpočívání, 2 socky a táák. V jednu se akorát stavila na třičtvrtě hodiny Kačka, pomohla jsem jí s taškou na bus a rozloučily se. Další setkání pravděpodobně v listopadu na ples naší (teď už i mé) bývalé třídy.

Už se mi to jinak krátí.. tento víkend skončí a mám tu poslední týden před odjezdem. Vyrážím v pondělí 15. 9. v 5 ráno a jestli se už těším? Celkem ano. Těším se na nové prostředí, lidi, němčinu, svůj klid (snad budu mít vlastní pokoj!), pořádek a taky sport :) Taky bych se měla začít učit nějaká slovíčka :D Příští týden bude ještě celkem náročný, musím každý den kromě čtvrtka jezdit do města (na koleee! - snad bude hezky), pondělí prodávat učebnice a taky za spolužáky, úterý a středa psychiatrie a -logie a v pátek si vyzvednout kartu k účtu a zaplatit školné do Německa. Už ať to mám :) Jinak táta už je obeznámen s tím, že peníze od teď posílá na můj účet - paráda - a mamka mi hned v pondělí pošle na účet stipendium.

Tak ať vše vyjde! (Hlavně prosím jídlo!) A co je nového u vás?

fitspo ♥bye ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang Ang | Web | 7. září 2014 v 20:07 | Reagovat

To zní jako spousta lidí. Huh. Ale hodně štěstí s jídlem a vším okolo! :)

2 K K | 7. září 2014 v 23:02 | Reagovat

proč lidí? :) Děkuju!

3 M* M* | Web | 11. září 2014 v 19:44 | Reagovat

Hodně štěstí s jídlem! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama