new in!

3. září 2014 v 20:09 | ☼
Tak jsem tu opět.. snažím se dodržet svůj slib a psát častěji :)
Od středy do včerejška jsem byla na venkově u mamčiného bratrance, kde jsem pracovala v obchodě s potravinama. Moc lidí tam nechodí, takže jsem spíš uklízela a když už jsem vše měla, koukala jsem na notebooku na Once upon a time in Wonderland (dokoukáno!) a na 2 Socky, na což teď koukám a budu pokračovat v Německu. Včera mamka přijela do vedlejšího města k holičce, já tam přijela, šly jsme za dědou na návštěvu do domova, za babičkou na oběd (která zase stresovala, pač jsme chtěly jít jendou za sto let do restaurace) a pak pro nás přijel mamčin F. a jeli jsme domů. Něco jsem snědla a v půl 6 už jsem vyrážela na volejbal. Včera mě opravdu konečně bavil! Pak jsem došla domů, dala si vanu, trochu pouklízela a hlavně si vše nachystala na dnešní výlet do města.

V osm jsme s mamkou vyrazily. Šly jsme na úřas, do české spořítelny zřídit konto a pojištění, pak ještě zdravá výživa -datle a tofu, drogerie a nákup do Německa, papírnictví, nová bunda, gumáky a peněženka (♥jupí! musím si udělat radost z výplaty♥) a pak kaufland a hromada jídla, c čehož většina byla ale pro mamku, pač s F. odjíždí v pátek na dovolenou do Itálie. Ano, takže poslední týden, kdy jsem doma mamka jede do háje! Supiš. No ale spokojeně můžu říct, že pojištění mám konečně zřízené! Co se týče účtu, už jen stačí aby mi přišla karta a já tam hned vložím peníze a pošlu je na účet k zaplacení školného v Ambergu. Pak jsem volala na ministerstvo školství, kam mám poslad jednu žádost a ochotný pán mi vše vysvětlil, tak to zítra pošlu :)
V jednu jsme byly doma, přijel hned pán, aby kouknul na můj ntbk a hned si ho odvezl, pač je tam prý asi vir. Tak to brzo! Ale do pátku ho snad už budu mít. No pak jsem si uklidila, daly sjme si oběd a šly spát. Teď jsme právě zálohovala všechny data v telefonu a musela ho resetovat (obnovit tovární paměť), což mi poradil pán v opravárně, když jsem se ptala co mám dělat, když se mi x krát rozmnožily všechny fotky. No a teď pohoda u TV a mamka s F. by měla brzo přijít.

Zítra jedu zase do města (moje milá D. mi půjčí kolo) a koupím si duši na kolo, abych příští týden mohla ny psychiatrii a -logii, do školy, pro kartu atpod jezdit na kole a ne utrácet zbytečně za bus. Snad jen na to bude počasí!! :) Zítra jedu na kosmetiu a obočí a možná sednout s kamarádkou a večer jen tak trochu slaví mamka narozky v hospodě.. a v pátek už odjíždí do It. A já tu budu mít volníčko.. V pátek slávím s holkama ze školy a v sobotu fotbal a pak solava z holkama od nás z vesnice.. to zas bude víkend :D Ten první den se nesmím moc opít, ať to pak zvládnu! :D

Mějte se krásně ♥
Jak vám to jde ve škole? :P

fitspo ♥6ksfashion: White Lace T-shirtFigure-hugging Trousers

6ksfashion: Feminine Styles
vegan-sophistication: Raw Vegan Raspberry Acai Banana Ice Cream

Bye ☼
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama