last week before leaving

14. září 2014 v 16:00 | ☼
Tak vám konečně přeji krásný den!

Nebudu si nijak vymlouvat, je pravda, že jsem měla hodně práce, ale hlavní důvod, proč jsem nenapsala dřív je, že mi na počítači nejde přihlásit se na blog.cz. A to bych nesměla být líná a musela bych otevřít noťas a začít tam něco psát :D

Je pravda, že každý den tohoto týdne jsem měla dost na pilno. Hned v pondělí jsem jela na kole do města na osm hodin, na hodinu semináře němčiny, pač další den jsme měli provádět německý zájezd po městě. Pokecala jsem s holkama, prodala učebnice a jela do kauflandu pro jídlo, pač doma nebylo zhola nic. Pak jsem šla na vlakové nádraží zařídit si Inkartu. Zjistila jsem, že vyřízení trvá 3 týdny a tak ji tam pak vyzvedne mamka, naštěstí ji na první cestu nepotřebuju, protože jedu s tetiným přítelem autem. Doma jsem byla celkem rozumně a pak už jsem jen odpočívala.

V úterý jsem jela do města asi v 10 hodin. Šla jsem se zeptat, jestli už mám v bance kartu (neměla) a šla jsem odeslat školné na německý účet. Stejně jsem pak na internetovním bankovnictví zjistila, že tam byla nějaká chyba a musela jsem to posílat znovu. Naštěstí jsem to zvládlaa snad jim to každou chvíli přijde :) Pak už jsem šla do školy a měli jsme to provádění Němců. Skončili jsme ve skupině s naší učitelkou němčiny a tak jsme měli o dost míň práce, protože to vše obkecala ;) My jsme alespoň stihly s kamarádkou a kamarádem pokecat spolu. Pak nás pozvali na oběd do hotelu, kde jsme měli kuřecí řízek a brambory a pak jsem šla ven s kamarádem, se kterým jsem už stráášně dlouho nekecala. To bylo moc fajn. No a pak rovnou na psychologii. Tam to bylo super, byla jsem ráda, že to můžu všechno do posledního puntíku někomu svěřit a někomu kdo mě chápe a ještě mi poradí. Přijela jsem domů a hned v půl 6 jsme měli volejbal a po něm u nás spala má milovaná D. Daly jsme si ve dvou vínko, které jsem dostala k narozeninám a nakonec jsme byly celkem cinklé s psali jsme kamarádovi sousedovi (jejímu strejdovu - ale je jen o pár let starší), ať nám donese z hospody další :D A já už byla připravená, že jí řeknu mé největší tajemství a to o bulimii, antidepresivech apod. A strašně se mi ulevilo a jsem ráda, že to má nejlepší kamarádka ví a vím, že to nikomu neřekne :)

Ve středu jsem nečekaně opět jela dopoledne na kole do města. Šla jsem do školy na jednu hodinu společenských věd s naším (mým bývalým) třídním a pak jsem šla na psychiatrii. Mezitím jsem si v bance vyzvedla kartu a jupí už tam byla! :) Na psychiatrii jsem jí jen řekla, že se mi daří dobře a napsala mi prášky na dýl do Německa. A pak kaufland, něco na sváču a šla jsem s děckama ze třídy sednout do jednoho baru. Suprově jsme pokecali a ani se mi nechtělo domů, ale musela jsem, pač jsem se tak tak navečeřela a šla zase na autobus a jela s mýma holkama (včetně D.) opět do baru posedět a opravdu naposledy se rozloučit :) Naštěstí jsem nepila! :D Dokonce jsme si v devět večer zašly do restaurace na těstoviny se sýrovou omáčkou, špenátem a kuřecím masem a neměla jsem žádné výčitky - byl to náročný den.

Čtvrtek jsem konečně strávila doma. Žehlila jsem, prala, drhla koupelnu a kuchyň, uklízela a balila. A měla jsem toho plné zuby tak jsem se zbytek dne koukala hezky na 2 Socky a odpočívala :)

V pátek jsem jela zase do města ale až ve 2 hodiny. Koupila jsem mamce nové zrcátko, pač jsem jí sice k narozeninám jedno koupila, ale nebylo zvětšovací. A tak si to její nechám. A taky jsem koupila rámeček na fotku našeho dědy, který loni umřel a mamka stále není schopna rámeček koupit. Pak jsem měla sraz s kamarádkou M., poseděly jsme a pokecaly a
rozloučily se. Pak to samé s další kamarádkou A., se kterou jsem v srpnu byla na volejbalovém soustředění. No a pak ještě jednou to samé s T. a pak už se začali připojovat spolužáci a kamarádi a měla jsme další - už poslední :D - rozlučku. Ale nakonec to ani nebylo nijak ve velkém počtu, měla jsem jet domů v půl 11, ale svezl mě o půlnoci kamarád autem :)

No a včera jsem opět žehlila, vysávala, chystala mamce s F. postel, uklízela půdu a pořádně balila! Už zabalím jen fén, žehličku, kosmetiku a pak nějaké drobnosti do batohu k sobě a bude to! A kupodivu, vše se mi tam vlezlo!! :D Ale byla to pořádná makačka, to tam nacpat! Pak 2 Socky, večeře a šla jsem na náměstíčko, kde byly oslavy obce a revival Kabátů. Dost jsem se bavila, nečekaně pila a domů jsem přišla asi ve 2 hodiny. Vstala jsem asi v 10 a zjistila, že mamka i s přítelem už jsou doma, z čehož jsem nebyla nijak nadšená. Ale vše zatím proběhlo a i určitě bude probíhat vpohodě, měl jsem strach ze stresování, balení apod., ale ne.. a i kdyby já too překonám! :) Teď se jdu ještě rozloučit s kamarádkou a večer si dám pohodičku u 2 Socek a budu se psychicky připravovat :) No a v zítra v 5 ráno autobusem do Brna a z tama autem do Německého Ambergu na intr. Snad budu mít čas a ozvu se i z tama, jak se mám a co všechny ty nové věci, intr, němčina, noví lidi, učitelé, škola, město... Jsem zvědavá a taky se těším, že tam budu mít svůj klid.. němčinu už se učím a snad mi to půjde a něco budu rozumět :) A co vy a škola?

Tak já utíkám, mějte se krásně ♥

fitspo♥

love ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama