don't fall down again!

19. listopadu 2014 v 17:53 | ☼
Tak konečně jsem se zase vrátila. Už od víkendu si slibuju jo, už napíšu na blog a furt nic. A dnes jsem se k tomu konečně dokopala.

♥ práce ♥

Minulý týden byl hodně náročný. V pondělí jsem měla první zkoušku v práci a od té doby jsem tam byla denně každý večer,zhruba od 19hod. do té doby, než jsem měla něco jako večerku (musím být v 22:30 na pokoji). No a pak přišel víkend a já i v pátek i v sobotu byla na noční 19:00-5:00 druhý den ráno. Ano, bylo to dost náročné a byla jsem pak "trochu" unavená, ale stálo mi to za to, protože o takové výplatě jsem si ani nesnila a k tomu jsou tam opravdu super lidi! Jsem tak ráda, že se mi tak poštěstilo a mám práci zrovna tam. Je to Shisha bar - což znamená normální bar a k tomu si (téměř) každý objednává vodní dýmky (shishu) :) Všichni spolupracovníci jsou na jedničku a já se těším, jak se tam budu vracet.

♥ škola ♥

Tento týden jsem tam zatím ještě nebyla, ale včera jsme tam chtěli jít jen tak sednut a bylo tm zavřeno - policajti tam měli zátah.. tak doufám, že bude vše vpohodě. Co se týče školy, tak minulý týden jsem obrečela šestku z francouštiny, i po několika hodinách strávených nad sešitem, ale nakonec nám všem Čechům známku vylepšila, pač je to pro nás ještě 2x náročnější a tak mám čtyřku. Což je mimochodem dobrý! :D Jinak jsme minulý týden psali biologii, výtvarku a sozialkunde a tak jsem zvědavá, co dostanu. No a tento týden jsem byla zkoušená z fyziky! Vůbec jsem to nečekala a neučila se a dostala jsem dvojku!! Má zatím nejlepší známka, jsem šťastná jako blecha!! :)

♥ výlety ♥

Minulý pátek jsme byli v Beyreuthu společně s ostatními Čechy, kteří přes tuto naši organizaci studují v Německu. Původně jsme se netešili a mysleli si, jaká to nebude nuda, ale vůbec to tak nebylo. Byli tam fajn lidi, seznámili jsme a zažili spoustu srandy. A dokonce se domluvili, že 13. prosince pojedeme višchni společeně na vánoční trhy do Nürnbergu :) A protože musíme občas i vyrazit za kulturou, dorovolně jsme se přidali k programu naší školy, kdy se jezdí 4x v roce do divadla/opery nebo podobně. A první představení bylo toto pondělí právě v Nürnbergu a hráli Sluha dvou pánů v moderním pojetí a mně se to moc líbilo a neylo to zase tak hrozné na porozumění :)

♥ jídlo ♥

No a teď asi to nejdůležitšjší. Ano, je to pro mě nejdůležitější, protože je to největší věc v mém životě, která rozhoduje o tom, jestli se cítím dobře, nebo ne. A teď právě ne. Přibrala jsem další kilo a říákm si, že jestli to tak půjde dál, za chvíli budu vypadat jako před dvěma roky, kdy jsem začala radikálně jíst jen raw-vegan stravu. A nejraději bych to udělala znova, protože vím, jak dobře jsem se cítila, když jsem byla hubená, jak se mi osvítilo, všechno mě bavilo.. a teď? Jenomže mi to nějak pořád nejde. Společné obědy, snídaně, večeře na intenátu a věci, na které jsem si zase už navykla :/ Chci to změnit! Ale právě dnešní snídani jsem se nenajedla vůbec málo a teď mám zaprvé výčitky a za druhé mi není vůbec dobře a mám chuť jen sedět celý den v posteli. Taky mé depresivní náladě trochu přispělo (kromě deštivého počasí) i to, že jsem od pátku nebyla běhat. Pátek i sobota to mělo důvod, protože jsem naprosto neměla kdy a pak jsem byla po noční.. v neděli jsem si řekla, že si ještě pořádn odpočinu.. v pondělí jsme byli v divadle, takže zase nebylo kdy.. a včera už jsem mohla! Ale nešla.. Ale dnes se to změní! A všechno! Už to takhle nechci. A ano, ještě jsem zapomněla říct, že mi minulý týden bylo z toho stresu stále zle a co se nestalo? Vyzvracela jsem večeři. Nebylo to nijak plánované prostě šup a bylo mi najednou lehčeji. Držte mi palce.. prosím! Nechci se vrátit ani k bulimii, ani k nadváze. Bohužel jsem si nějak oblíbila kafe a k tomu dezert. V sobotu jsme měli společně s kamarádem krásný den v obchodech a pak šli na kafe.. a od té doby jsem na to měla znova chuť. A to smaé to bylo v Beyreuthu, před divadlem v Nürnbergu, včera ve města, po hoře vánočních (i nevánočních) nákupů. Ale mimo jiné jsem si aspoň udělala radost prstýnkem a náhrdelníkem k šatům na ples a podprsenkou (vše H&M) :) A proč tedy vlastně dnes konečně píšu? Protože v Bavorsku je svátek a tak nejdeme do školy a mám den volna :) Kerý jsem na jednu stranu potřebovala a na druhou nechci upadnout do "pokojové" deprese..

Drže se a mějte se ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fit Lucy♥ Fit Lucy♥ | Web | 22. listopadu 2014 v 12:22 | Reagovat

Taky by mě bavilo pracovat v baru :) Ty jo, obdiv za tu fyziku! Já v ní teď totálně plavu a moje nejlepší známka je trojka... No, prostě já a fyzika :D Sluha dvou pánů v moderním pojetí může být zajímavý :) Držím ti palce, ať to s jídlem jde dobře, já sama jsem teď na takovém mrtvém bodě, kdy bych ráda shodila dvě kila a nejde to! Jím zdravě, ale asi hodně na to, abych hubla. O kafi mi ani neříkej, už mám absťák po týdnu bez kafe :D

2 happyandhealthydiary happyandhealthydiary | 23. listopadu 2014 v 21:05 | Reagovat

jojo, není to nuda aspoń :) to byla jen náhoda a bylo to hlavně tím, že jsem jen počítala se vzorečkama, z ostatních předětů, kde mám něco psát mám jen šestky :D 2 kila sem, 2 kila tam, ale já bych potřebovala zhodit tak aspoň 8 teď a furt se nějak nemůžu dostat k bodu kdy to nezdravé do pusy bzít prostě nechci.. ale děkuji a taky ti držím palce :) a kafe je droga, přestávám ho pít!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama