2. příjezd do Německa

2. listopadu 2014 v 19:11 | ☼
Pozdrav z Německa!

Ano ano, jak jsem si řekla, tak taky dělám a snažím se psát častěji a proto první věc, u které hned po příjezdu relaxuju je nový článek :) Takže včerejší oslava byla fajn. Mohla být rozhodně lepší, kdybych dnes nemusela odjíždět do Německa, protože bych mohla pít a zůstat tam dýl a tak bych se víc bavila. Takhle jsem jen obsluhovala a někde běhala a moc si to neužila.. ale i tak byla sranda. Ale byla jsem z toho rychle unavená a šla jsem domů už o půlnoci. A abych nezapomněla, ještě předtím mě chytla nějaká blbá nálada a tak sjem se zase cpala.. cukroví, chlebíčky a tak :/ Jen ten pocit, ten vážně nechci zažít! Být ve společnosti, tvářit se šťastně a přitom se užírat zevnitř! Hnus!

No dnes jsem teda vstávala v sedm, vše jsem si dobalila, uklidila, nachystala si jídlo a ostatní na cestu a v 8 vyrazila na vlakové nádraží. Ano, žádný odvoz, žádná pomoc, prosztě jsem si šlapala 2 kiláky do kopce s tím extra těžkým kufrem.. super podpora ;) No ale jinak přestupy šly všechny jako po másle a dokonce ve vlaku z Prahy do Schwandorfu jsme si přisedli do kupé ke dvoum Číňanům (pracují v USA) a to jsem měli opravdu štěstí! Celou cestu jsme si totiž povídali o české, německé, čínské a taky americké kultuře, náboženství, jazyku, lidech, přírodě, městěch, politice apod. a bylo to jedním slovem SKVĚLÉ! :))) Dokonce jsme si vyměnili jména kvůli FB a udělali si společnou fotku :) A teď už je jen asi bohužel nikdy neuvidím..

Do Ambergu jsme vysotupili do značné mlhy a taky tmy. Vláčeli jsme se s kuframa až (pěknou dálku) ke škole, pak je vytahali do třetího patra a pak jsem si konečně spokojeně vybalila! Nic jsem asi nezapomněla, jen jediná věc mě trápí a to, že nemůžu najít kapky do nosu :D Což je pořádný pech abyste věděli, pač se mi občas z ničehonic zacpe noc a nemůžu se ani nadechnout. Uklidila jsem, dala si KONEČNĚ sprchu♥ a teď se nachystala na zítřek do školy (možná si večer ještě přečtu fyziku-matiku, ze které máme být zkoušení), koukla jsem na FB a asi si půdu lehnout. V 20:30 máme zkoušku našich "tanečních" na bavorské slavnosti. Jen škoda, že mj taneční partner je teď na 3-týdenním pobytu v USA, tak snad někoho splaším, ať to aspoň jeden z nás nezapomene :D

Mějte se krásně ♥

inspo ♥

4


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fit Lucy♥ Fit Lucy♥ | Web | 4. listopadu 2014 v 18:37 | Reagovat

To musel být zajímavý rozhovor s Číňany :D Jéé co tancujete? Od tý doby co chodím na taneční, miluju tanec! Nechápu, jak se mi to předtím nelíbilo :D Super obrázky :)

2 happyandhealthydiary happyandhealthydiary | 4. listopadu 2014 v 19:46 | Reagovat

Jojo, ale samozřejmě jsme mluvili anglicky!! TO jsem asi zapomněla zmínit :D Tancujeme tradiční bavorské tance a je to celkem sranda :) děkujii :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama