full week

9. listopadu 2014 v 15:38 | ☼
Ano ano, konečně se zase hlásím zpět! Chtěla jsem už minimálně 4x v týdnu, ale nikdy na to nějak nezbyl čas. Až teď, když jsem si to napsala na seznam jako must do ! :)

Celý školní týden uběhl dost rychle. Měla jsem strach, že po prázdninách se do toho sběhu budu pomalu dostávat, ale bylo to přesně naopak. Jak jsem se těšila zpět, tak jsem si hned každou minutu dne užila a dobře využila. Tohle bych o mém životě v Česku říct nemohla a za to jsem moc ráda. Ano, možná se trošku honím a furt něco dělám, spěchám, snažím se být lepší a lepší, zhubnout, lépe jíst, dostat skvělé známky, moc si neodpočinu.. a co? To jsem prostě já. Moc dobře vím co příjde, když zlenivím, sedím v pokoji a spím nebo podobně.. příjde nuda, splín, k tomu jídlo, jídlo a jídlo a jsme zase tam kde jsm byli ;) A proto si snažím moc nepřipouštět, že si toho možná beru na hlavu opravdu až trošku moc. Beru? Nevím, zatím žiju. A užívám se to. A proto ne, ještě se nezastavím.

Je pravda, že chvilkama jsem toho už v týdnu měla dost. Ale to většinou je jen ve škole, protože je to opravdu tak náročné, každou hodinu myslet, mluvit, překládat a to všechno v němčině. A pak ve francouštině! Ještě horší :D Kromě obvyklé školy mi večery v baru přišly tentokrát fajn a celkem jsme si se všema pokecali. A v úterý jsme společně s Ríšou (jediný Čech, který není od nás, ale z Plzně a poznali jsme ho až tady a momentálně je skoro něco jako nejlepší kamarád, pač spolu denně v skoro každém předmětu sedíme) byli ve městě a ptali se (opravdu!) všude kde to šlo na práci! Každá kávárna, restaurace, hospoda, obchod s jídlem, obchod s oblečením. A nechali jsme asi 7x naše čísla a do dalšíh 5 obchodů mám donést žádost o práci :) Cool! Ve středu se stala cellkem zásadní věc a to, že mě opustila má spolubydlcí. Přešla na jinou školu kvůli problémům s učiteli apod. Takže teď mám pokoj pro dva jen pro sebe :) Zatím! Protože náhodou kamarádky spolubydlící taky odešla z rodinných důvodů a tak teď možná budeme bydlet spolu. Což je fajn protože ji mám asi nejradši tady. Ale být sama je taky fajn.. trochu dilema :D Věc, která mě dostala byla šestka z francouštiny (nejhorší známka). To mě opravdu moc mrzelo, dokonce tak, že jsem se rozbrečela před učitelkou.. ale co. O to víc, se teď snažím a učím! Ale hlava mi to prostě nebere, když se učím nejvíc z nás tří v naší třídě a pak mám nejhorší známku. Takže dnes asi 2 hodiny u francouštiny a hodlám pokračovat. Ve středu byla na večeři "sranda," protože jeden s kluků se doost opil a to co předváděl bylo všem vyjma mě k smíchu. Ale mě spíš k pláči. A do toho mi řekl nepěknou věc, když jsem mu chtěla pomoct, ve smyslu kdo se o to prosil. A to jsem ho brala jako někoho zvláštního, koho chci poznat.. a teď už si tím nejsem tak jistá. Ve čtvrtek jsme měli super volejbal a doufám, že to tak bude pořád :) No a kromě pondělí jsem byla ve škole buď s jedním z Čechů a ve čtvrtek dokonce sama, protože byli nemocní. Ale nebyl to žádný problém, aspoň jsem se víc sblížila s ostatníma :) A to mi tento týden přišel jako žádný výjimečný a nakonec se toho stalo až až.

Víkend byl tentokrát dost (k)rušný. V pátek jsme šli se dvěma spolužačkama a dalšíma holkama na koncert naší jiné spolužačky. Nebyl to sice úplně můj šálek hudby (punk/rock), ale nebylo to špatné a hlavně když je dobré pití a dobří lidi, zábava je vždy :) No a v sobotu jsem si myslela, že budeme mít jen poklidný večer u filmů a nakonec z toho vzešla flaška Jaggermeistera, "chlastací" hra a pak "výlet" do Shisha baru (podnik, kde nabízí vodní dýmky). Nakonec jsme tam asi do jedné zůstali společně jen s naším "Plzeňákem" R. a Němkou (která jediná zůstává o víkendech na intru) původem z Ruska - Annou. A bylo to moc fajn! :))) A dokonce jsem si už na pondělí domluvila pracovní zkoušku. Z toho jsem strašně nadšená a doufám, že vše půjde jako po máslo a já brzo vydělám nějaké penízky :)

Dnes uklízení, učení, psaní motivačních dopisů s A. k žádosti o práci do H&M, Tom Tailor apod., pak oběd, běh, trocha posilování (ta trocha, protože fitko je zamčené a já musím cvičit na pokoji - zuřím!) a teď sprcha, Once upon a time a pak opět francouština a angličtina. A večer v 19h. máme společnou večeři se všema z intru + s jejich rodičemi.

Tak a co nového u vás??

fitspo♥rawmanda: Now that it’s transitioning to fall here in DC, I am loving the colors in nature and feeling so inspired! Experiencing four seasons is a blessing 🙏 This cozy breakfast bowl by @healthyfreshfood is exactly what I need! In fact, everything Maxi posts is healthy and gorgeous! @healthyfreshfood 🍃🌾 http://ift.tt/1vXiTTD
Hey ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fit Lucy♥ Fit Lucy♥ | Web | 9. listopadu 2014 v 20:24 | Reagovat

Taky se snažím pořád něco dělat, abych se nenudila, protože bych potom pořád chodila uzobávat :D Máš správný přístup, ale někdy je třeba si taky trochu odpočnout :)Vážně obdiv! Myslet, mluvit, přemýšlet a učit se v němčině dá asi dost práce :) Můžu se zeptat jak dlouho ses předtím učila němčinu? :)

2 happyandhealthydiary happyandhealthydiary | 9. listopadu 2014 v 22:32 | Reagovat

to je pravda no :) aale já už se teď ani tak nesnažím jako spíš nemám na výběr :D ano, já vím, všeho moc škodí :) děkuju! no to ano, jsem přoád ve škole hrozně unavená, furt jsem nevěděla čím to je, ale teď už asi vím, že tím, že zaměstnávám svůj mozek na 200% když přemýšlím v němčině a tak jsem furt hotová.. ;) Určitě, němčinu jsem se předtím učila 3 roky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama