Christmas atmosphere

21. prosince 2014 v 9:42 | ☼
Přeji pěkný poslední advent :)
Tak co, už jste naladěni na Vánoce? Já teda neskutečně!
Ještě před týdnem nebo dvěma jsem si stěžovala, jak tento rok vůnbec nemám žádnou vánoční atmosféru a netěším se a teď už jsem klasicky natěšená jako malé dítě a od rána dao večera polsouchám vánoční písničky :D Těším se jak v úterý přijedu za tetou a půjdeme na vánoční trhy, pak půjdeme nakupovat vánoční dárky (oblečeníííí) a pak prostě jen spousta pohodových dnů :) A 25. a 26. dokonce práce, z čehož plyne - penízky :) Konečně! Má práce je totiž až do 1.1. zavřená, takže půjdu pracovat nejdřív druhý víkend v lednu.. ale SNAD už vážně budu! Celý víkend jsme skoro proleželi u vánočních filmů a dnes to nebude jiné, mám stáhnutou Princeznu se zlatou hvězdou na čele :) Včera jsme si dokonce konečně rozdali dárky pro toho, koho jsme si před měsícem vylosovali a všichni byli dle mého moc nadšení :) No jinak tento týden byl fajn. Hrozně to uteklo a já pořádně ani nevím, co se stalo nebo nestalo. Kamarád nebyl ve čtvrtek a pátek ve škole, protože mu bylo "špatně" a tak tam byla celkem nuda a nic zvláštního se nedělo :) Až na to, že jsem dostala dvojku z velké písemky z francouštiny!!! To je zatím můj největší úspěch tady! No jinak čtvrtek a taky pátek a včera jsem byla u "mého" P. A bylo to fajn, jako obvykle. Dnes nejspíš k večeru opět něco podnikneme a v úterý mě poveze na nádraží a já pak odjíždím k tetě na svátky do Bonnu :) Takže Vánoce hezky v Německu! ;) Tento víkend je skvělý hlavně v tom, že už se nemusím nic učit! :D Zítra ve škole bude vše ok a dokonce máme 2 hodiny koukání na nějaký film. Odpoledne jdeme s lidma z internátu do kostela a v 19 hodin nás čeká nějaká slavností večeře :) Já zatím dala do kufru jen dárky, které všechny k tetě vezu (pro ni, jejího syna a mamku s jejím přítelem, které jim pošlu) a mám už snad víc než z poloviny plný kufr :D Tak to jsem zvědavá, jak se tam dopravím :D Co je snad zajímavé tak ve středu jsme byli nejdřív s R. navětívit moji kolegyni z práce (Rusku, kteér je 50), která je hrozně milá a momentálně má škaredě zlomenou nohu a budoucí 2 měsíce musí jen ležet doma. A toho dne jsem zjistila, že mě zajímá ruština a chci se začít učit azbuku ;) NO a ještě ten den měla naše škola v kostele vánoční koncert. Bylo to fjn, ale čekala jsem, že to bude ještě o něco lepší, ale bylo to asi tím, že jsem moc těch písní neznala :)

Co se týče jídla, tak opět celkem hrůza a přejídání a jen včera už to bylo fajn. A chci aby to tak bylo už stále, protože už se na své břicho nemůžu vážně ani kouknout! Tak a teď se odeberu na společnou snídani se všema a pak na pohádku :)

Mějte se krásně ♥


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andie Andie | Web | 21. prosince 2014 v 10:47 | Reagovat

taky jsem se nejdřív nemohla na Vánoce nějak naladit a teď se nemůžu dočkat :D
gratulace k písemce z FRJ a závidím ti Vánoce strávené v Bonnu, je to tam hrozně krásné a zase něco jiného, než svátky strávené v ČR :)
s učením ruštiny obdiv, mě stačilo vidět azbuku a vzdala jsem to :D

2 Lucy1616 Lucy1616 | 21. prosince 2014 v 11:30 | Reagovat

Závidím ti tu vánoční naladěnost, mně vůbec nepřipadá, že budou vánoce :D Dárky už sice mám všechny, ale ta atmosféra prostě nikde. Vy ještě jdete do školy? :O To nezávidím :D

3 happyandhealthydiary happyandhealthydiary | 22. prosince 2014 v 22:30 | Reagovat

přesně, já taky :) děkuju, už jsi byla v bonnu?? :) no já se to zatím moc neučím ještě, jen jsem se na to tak koukla :D
L: to určitě brzoo příjde Lucy :) No, nromálně bychom šli ještě v úterý, ale že musím tak daleko domů tak ne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama