fasting

7. prosince 2014 v 22:45 | ☼
Přeji poklidný večer..

Tak ani nevím, co se tak přelomového stale, ale jak už jsem se zmínila, tak v pátek jsem měla depresi ala najez se. A tak nějak jsem si povídala hodiny se svým kamarádem a došla k závěru, že už toho stačilo. Jak nezdravého jídla, tak kil navíc, tak depresí. A rozhodla jsem se v sobotu postit. A šlo to jako po másle. Celý den jsem skoro nic nedělala a konečně si odpočinula a pořádně se vyspala. Nakonec jsem nejedla celých 40 hodin. A plánuju to takto dělat každou sobotu. Večer v sobotu mi volal kamarád, že jdeme na párty. A tak jsem šla. Jednou už jsem na rok v Německu, tak přece tu nebudu sedět na pokoji a nudit se :) Původně s odporem k alkoholu, jako by mi v hlavě opět přeskočilo a nemám teď v nejmenším úmyslu vzít do pusy něco nevegan nebo nebezlepkové. Nebudu a prostě nebudu si tu dál huntovat své tělo všemi těmi hnusy v jídelně. Dám si prostě salát, dám si prostě ovoce a když bude hlad, udělám si v kuchyňce rýži. Ale nemám teď nejmenší chuť, dát si zas a znovu něco, co mi bude jen a jen ničit tělo i zdraví. A chci být zase šťastná a spokojená.. fyzicky i psychicky! A proto jsem strávila hodiny pročítáním vitarian.cz a dalších stránek :) Ale abych se vrátila k včerejšku tak ano, napila jsem se.. ale to taky neplánuju dělat dál. Dovolím si maximálně víno, nebo dle uvážení a jen občas.. už jsem se přece dokázala bavit bez alkoholu ne? No tak nemusí tady potom každý víkend vypadat stejně ;) A taky po něm dělám věci, na které pak nejsem úplně pyšná.. jako včera. Věci ala kluci ;)

Jinak jsem velmi ráda, že už je tento extranáročný týden plný písemek za mnou a teď už si tu dny budu jen užívat. V úterý píšeme tedy ještě poslední písemky - z francouštiny, ale já si nehodlám dělat dál starosti :)

V sobotu jedeme do Nürnbergu na vánoční trhy a už se moc těším. A dofuám, že trochu nasaju vánoční atmosféru a náladu, které se mi letos nějak nevím proč nedostává. A pokud jsem se ještě nezmínila, tak na celé vánoční prázdniny jedu k tetě do Bonnu, kde bude ještě její téměř čtyřicetiletý syn. Už se moc těším. Dnes jsem s ní asi hodinu volala na skype a jen její slova, že mi dá peníze na jízdenku, že něco nakoupí a pak půjdeme ještě nakupovat spolu.. no prostě je tak tak moc hodná :) A já doufám, že ještě tento a příští víkend půjdu pracovat, abych si konečně něco vydělala a konečně si mohla zase chodit do kavárny (teď už jen na čajíčky!), kupovt si co chci, nešetřit.. :)

Co je nového u vás? Těšíte už se na Vánoce? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy1616 Lucy1616 | Web | 8. prosince 2014 v 20:53 | Reagovat

Obdiv za půst :O To bych asi nedala, i kdybych se přejídala a potom postila :D Držím ti palce, ať se zbavíš toho přejídání ;)

2 happyandhealthydiary happyandhealthydiary | 8. prosince 2014 v 22:21 | Reagovat

děkuju moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama