give me something better!

5. prosince 2014 v 19:33 | ☼
Zdravím všechny :)

Jak bych vám to řekla, tentokrát to není žádná výmluva, už minimálně od začátku týdne jsem vám chtěla napsat, ale čekala jsem, že se blog.cz vzpamatuje. Abych to vysvětlila, tak tady nemám k výběru žádné formátování, tedy nesmím dělat mezery (rsp. můžu, ale stejně mi ve výsledku při vydání zmizí) a ještě k tomu tu nemám na výběr třeba udělat písmo tučně apod. Ale už se opravdu potřebuju vypsat a tak se omlouvám za nepřehlednost, ale článek už musí být :)

Minulý týden byl vcelku fajn, nic zvláštního se asi ani nestalo. Až na jeden den, kdy jsem měla opět jak bych to nazvala anglicky "relapse" a papala a papala a proto jsem hned napsala paní doktorce psycholožce. Ve čtvrtek jsme jeli do Česka na páteční maturitní ples našich bývalých tříd. A protože v pátek jsem jela na celé dopoledne do města, domluvila jsem si i schůzku s paní doktorkou. Ale to už bylo všechno vcelku fajn a já se jen tak v klidu vypovídala. S mamkou to bylo doma dost naplnuté a skončilo to dost neočekávaně, ale k tomu se dostanu. Páteční ples byl fajn, se všema jsem se viděla, ale že by šlo o nějaké vřelé uvítáná/povídání to se říct opravdu nedá. V sobotu jsem šla odpoledne na "rodinnou" oslavu/kolaudaci nového bytu kamarádky s přítelem, kde jsem vlastně byla jediná nerodina, ale ani já ani oni už to tak asi skoro neberou.. připadám si, že tam někdy patřím víc, než do té mojí :) Pak jsme zavítali do hospody a pak domů, kde už byla mamka se s vým přítelem a dostali jsme se na povídací hodinku. Která byla na téma "nepřijedu na Vánoce, necítím se tu vítaná, máte se tu beze mě líp, kašleš na mě, nemáš mě ráda, nestaráš se, nejsem v pohodě, jídlo!" Prostě asi na všechny ty témata a věci, které tak cítm a nikdy jsem jí to neřekla. A bylo to pláče až až, ale ve výsledku se nic moc nezměnilo. Ano, při ojdezdu byla hodnější, ale teď jsem od ní zase už skoro týden neslyšela ani ahoj jak se máš ;)

Asi jsem se trochu zappomněla zmínit, ale už dva týdny jsem taková napůl zadaná. Nedá se tomu tak říkat a t prostě proto, že ten ON má jaksi ještě jednu, ale já jsem "prý ta první." Ale kdoví. Teď to beru asi jako rozptýlení, ale jak to bude to raději nic neočekávám.

A teď tedy k tomuto týdnu. Jeden velkej mazec! Denně písemka (nebo dvě), z toho tři pololetky.. pak přijít ze školy a učit se a učit. Francouština, němčina, chemie, fyzika.. A do toho čas na trochu oddychu, kamarády, "jeho." Sotva vše stíhám no a do toho co? Samozřejmě jsem nemocná! Pondělé a úterý celkem hrůza, teď už se to zlepšuje.. ale bolest krku, hlavy, kašel.. no comment. Ale to mi nezabrání, abych si šla ve středu na Vánoční trhy a pak se opila :D No a dnes, protože je samozřejmě pátek a to se musí vypustit. No a to asi všichni víte, co u mě nastane.. JÍDLO! :(((( Jídlo a jídlo a jídlo a jen jím a nic se mi nechce. A cítím se tlustá a koukám na fotky ala skinny. A to jsem čekala, že bude fajn večer, ale kamarádi šlido práce a já tu sedím sama. A taky jsem chtěla jít do práce, ale co? Je tam nějaký problém s trubkama a tak je zavřeno. Ale mě pomalu a jistě dochází peníze a to mi taky na mé pizitivitě nepřidává. A chci zhubnout! Ne přibírat a přibírat! A za chvíli mít 80 kilo! Prosím už ne.. A chci se o to už konečně pokusit a udělat zase trocšku nějaký přelom ke zdravému a k fitness, pač tento týden (ikdyž jsem nemocná) jsem byla ve fitku jedenkrát.. a nemám z toho ani trochu dobrý pocit.

Teď možná půjdu za moji německou kamarádkou a něco podnikneme a v noci jdu ještě k "němu" do práce a dáme si společně sklinku vína. Ale dnes mu plánuju oznámit, že takhle nehodlám pokračovat a bud se s ní rozejde a nebo ne, ale mě už je to pak jedno :) To by mohlo být tak šve, co jsem vám chtěla sdělit.. co u vás?

Mějte se krásně ♥

A abych nezapomněla, něco jako vánoční atmosféra mi zatím nic neříká! :( A to na Vánoce budu u tety v Bonnu a ne doma protože co? Protože stres? Ne děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama