what when we don't know, what's wrong with us?

9. února 2015 v 17:59 | ☼
Hi guys!

Tak konečně se můžu ozvat a naformátovat článek tak, jak se mi zlíbí! A dokonce přidat fotky! Amen! Poslední článek byl pokud vím pozitivní, tak teď zase trochu ubereme. Ale ne tolik, protože se ještě držím.. Dnes.

Co se týče školy, tak je to naprostá pohoda. Nebo spíš byla. Dnes už jsme totiž žádnou neměli, protože máme teď praktikum. A to je něco jako týdenní vypomáhání v nějakém sociálním zařízení. A my Češi ho máme všichni na stejném místě a to v domově stáří nedaleko od školy. Tam byly minule i další dvě třídy a proto jsme se nijak moc neučily. A to znamená žádný stres. Ale přesto jsem si to tak nějak pokazila. Cvičila jsem asi 2-3x za celý týden.. ale co hůř. Pátek - oběd - mléčná rýže (+ xx dalších věcí) = zvracení. Sobota - dort + hranolky = zvracení. Ano, udělala jsem to zase. A pak zase. A dnes dokonce žádné super očišťování, super zdravá strava. Prostě jím tak nějak jako by mi to bylo jedno. Jako bych už neměla sílu. Takže za poslední měsíc jsem zvracela asi 4x. A to je víckrát než doteď od září. Co se to zase děje ?! Mám přece přítele a jsem šťastná.. Ale tlustá jsem stále stejně. Včera mi teta poslala video z New Yorku. Video, na kteérm mám 56 kilo. Což je o 20kg míň než teď. A je to v květnu! .............. :( Napsala bych jídelníček, ale úplně stačí, že jsem si k obědu dala dvě palačinky s nutellou ;)
A takhle se přesně cítím. Stále. A mám pocit, že už to nikdy nebude dobré. A to se nejedná o depresi, od té mám ještě tentokrát daleko.

No takže bych se dostala aspoň trochu k popisování normálních věcí. Minulý týden.. v pondělí jsme měli fajn volejbal. V úterý jsem byla se "svým" P. na procházce a na čaji. Ve středu jsme se potkali ve městě a chtěli jít na chvíi na kafe. A nakonc z toho byly 3 alkoholické drinky v 18 hodin :D A moooc krásně jsme si povídali.. jako vždy :) A dokonce došlo na témata jako "jak o nás všem říct," co jeho ex, co jeho rodiče, co u mě doma apod :))) Ve čtvrtek jsme měli měsíční výročí. Teda známe se asi od 13. listopadu, týden na to první pusa, měsíc na to žádná ex přítelkyně. ALe pak byly vánoční prázdniny a po těch jsem u něj poprvé spala. A od toho jsme se to rozhodli počítat jako vztah :) No a teď abych se vrátila k tomu čtvrtku. Překvapení ala hora svíček, víno a krásný večer ♥ Pátek = párty. P. Neměl žádnou noční a takjsem u něj konečně mohla spát a konečně jsme spolu mohli někam vyrazit. A tak jeden klub, hospoda, diskotéka :) Sezámila jsem se s jeho kamarádkou - barmankou, byl tam kamarád z práce a pak jsme šli ještě na noční těstoviny a potkali jsme dalšího.. a tak už to zase pár lidí ví :) A abych nezapomněla.. slyšel jsem poprvé v živvotě od někoho "jakési" dvě slova :) ♥ A neváhala je opakovat :) V sobotu jsme brzo vstalii, pač P. musel pro změnu na ranní. A já pak ještě chvíli spinkala :) A pak jsme si přes skype krááásně pokecaly s mamkou (y) :) A doost jsem jí toho řekla :) A už se těším do ČR, až budu moct mnohem víc.. a taky babičce.. a tyk si o tom (něm) konečně pokecat s nějakou kamarádkou :))) No a v sobotu jsme byli mimochodem Češi na výletě na místí kopeček s kostelem - Mariahilfsberg :) No a večer jsem spala zase u NĚJ, ale byla jsem moooc unavená a tak jsme šli spát už v 22 hodin :D A v neděli dopoledne dělán čtenářského listu na Petrolejové lampy, které jsem konečně dočetla (asi za 2 týdny, jsem na sebe pyšnáááá) a pak další koukání na filmy s klukama.. to jsem ještě nezmínila! Dali jsme si maratón ve sledování všech Avengers (Iron Man, Cpt. America, Hulk, Thor...) a za 3 víkendové dny shlédli 5 parádních filmů, z čehož z filmu Avengers jsem byla strašně nadšená :) No a večer zase krátce u P. a pak začít číst novou knížku (Divergence) a spinkat :)

A dnes tedy Praktikum. A tzn. starání se o staré lidi, dělat pro ně program (čtění, "gymnastiku"..), krmení, vození na vozíčku a u mě tedy zlvlášť starání se o téměř hluchou paní s Alzheimrem.. což je opravdu psychicky náročné, protože každých 10 inut se mě znovu zeptá odkud jsem, kde bydlím, kde to jsme, nebo kde je její pokoj.. Ale jinak žadný stres ani spěch, takže fajn.. a doma pak žádné úkoly. Takže já jsem spokojena :) A teď DÍKYBOHU už mi funguje počítač(!!!!), takže trocha vypsávání.. a pak knížka, večeře, volejbal..

A v pátek odjezd do Česka na prázdninky ♥ A návštěva tisíce doktorů (zubař, ženský doktor, psycholog, psychiatr, dětské lékař..) Krása. Opravdu se trošku strachuju, co se bude dít, až vysypu pravdu s mými občasnými bulimickými výlevy.. Drže PROSÍM palce.

A jak se daří vám? Mějte se krásně ♥

fitspo ♥
nutrifitblr:  

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama