Březen 2015

talk with friends

11. března 2015 v 22:49 | ☼
Možná spoustá z vás nedá zanevřít na rodinu, přátelé, někteří i na školu, peníze, nové oblečení.. keine Ahnung. Ale nesmíme zapomínat na přátele. Protože ať chceme nebo ne, občas jsou to nejlepší a nejcennější co máme.. a mohou nám zůstat na celý život, narozdíl od jiných věcí/lidí/vztahů. Uvědomuju si to a píšu o tom zrovna dnes, protože jsem si zaprvé včera byla prostě jen tak u pivka pokecat s jedním kamarádem, se kterým se obvykle ani tolik nebavím.. a dnes s jiným, který ví še o mých problémech s jídlem.. což bylo hlavní téma, protože ať chci nebo nechci a snažím se sebevíc, stále mě to na prvním místě užírá a štve. A on mi dnes opravdu pomohl. Probrali jsme to a i potom mi ještě napsal a vrátil se k tomu, že mi pomůže a že to zvládnu/zvládneme společně. Děkuji, že mám někoho takového, s kým si o tom můžu promluvit, kdo to chápe a chce mi pomoct..

A já už jen pro něj, protože to ví, pro další přátele, rodinu, přítele, můj budoucí i přítomný život a tedy hlavně PRO SEBE, se chci teď opravdu moc moc snažit jíst zdravě, vyváženě, pestře, ne moc, ne málo, všeho dostatek, cvičit, běhat, užívat si sluníčka, nic nepřehánět...

A P.S.: Už 3 dny po sobě jsem byla běhat a cvičit :)))))))))
worshipgifs:In the same way, let your light shine so others can see it. Then they will see the good things you do. And they will bring glory to your Father who is in heaven.I don’t like how the source change.

Love ♥ yourself ♥


Monday

9. března 2015 v 9:25 | ☼
Přeji vám pěkné dopoledne.. ano, v tuhle dobu mám být ve škole. Vysvětlím. Ne nepodělávám. Výjimečně :D Tento týden se celá naše třída, vyjma 6 lidí (z toho 3 Češi) účasní výměnného pobytu a mopmentálně jsou ve Frankreichu. Takže nás zbylých šest jsme rozděleni v jinýhch třídách. A my, protože jsme teď s naším dalším "Čechem" - Kubou, který je ve třídě, která má latinu a protože on se ji nechce učit, tak má volné hodiny. A stejně tak i my teď. A tento čas se dá využít i jinak, než jen spaním, což jsem původně plánovala, ale nakonec jsem se rozhodla, zase sepsat pár myšlenek.

Tento víkend byl moooc náročný. V pátek 19:00-24:00 v práci, pak jsem tam zůstala s "mýma" klukama, kterí byli btw už pěkně navátí :D Dala jsem si jeden drink, s nima shishu (vodní dýmku) a asi v půl 2 jsme odcházeli. No a my museli ještě jít s ♥ na disko trisko. Ale tam jsme si dali jen jeden drink, prošli parket a za hodinku šli domů. Úúúplně unavení. Jen jsme si ještě asi hodinu krásně povídali (protože Karolínka má své dny) a šli spinkat. A ON šel ráno v 6 do práce. A já zůstala u něj do 10 hodin spinkat a pak jsem se dala do velkého uklízení - obývák, kuchyň, koupelna, prach, vysávání, nádobí, přeskládávní apod. A byla jsem hotová tak v půl jedné. To jsem šla na intr, dala si sprchu a pak s klukama oběd. Odpoledne jsme koukli na film a šli se projít do města.. a večer v 19:00 zase do práce. Padla opět asi o půlnoci, chvilku s klukama karty a shisha a v 1 domů. To už jsem byla úplně hotová. A v 6 ráno vystávat a šup do práce! Ano, šla jsem opět uklízet. 2 hodiny drhnutí schodů a výtahu (y). Ale 30 euro v kapseeee :D :) No a pak na intr, nezapomeň si zabouchnout dveře, když máš chvíli volno!!! Takže čekání, než přijede vychovatel, aby mi je odemkl.. pak film, u kterého jsem zaspala a tak jsem to vzdala a šla jsem spát. A pak nějaké uklízení, psaní holkám v ČR apod.. pak oběd a pak jsem šla SAMA do parku a četla jsem si ♥ Konečně trochu klidu a času pro sebe samou. Pak jsem si zašla na zmrzku a pak jsem se přidala ke klukům + Němcům, kterí seděli v jiném parku na dece a kouřili (opět) shishu. V 6 měl mýt ♥ v práci volno, ale bylo sedm a on nepsal, nevolal (nebral telefon). A tak jsem si řekla, že zkusím jít prostě k němu domů. A on tam zrovna přijel. Měl hodinu zpoždění, kvůli jedné holce/v podstatě naší kamarádce, která je ale občas hrozně otravná, furt mu volá a občas taky nezodpovědná. Prostě jí byla špatně, nepřišla do práce a nenašla si náhradu. A tak přišla jiná paní o hodinu později. A tak jsme si koupili pizzu, dali si víno a dělali blbiny, masážičky apod. A v 22 hod jsem přišla na intr - trošku v náladě a začali jsme s K. dělat v kuchyni blbosti. On zrovna umývál nádobí a já při té náladě, jsem na něj začala léít vodu a on pak na mě a skončilo to, jako bychom vylezli v oblečení z bazénu :D Ale byla moc moc sranda :)))) No a pak už spinkat a dnes opět nový den. Krásné počasí a já už chci jít konečně běhat a cvičit a taky byhcom mohli jít zase do parku na deku. Jediná jedna věc která mě štve - váha (postava) :'( Ale nějak prostě nemám chuť ani motivaci měnit všechny návyky.. které se v poslední době uchýlili k jezení hranolek, zmrzliny, nutelly...

Come on please!!! A jak se máte vy?

fitspo ♥


befit-behealthy-beyou:container full of chicken, brocolli and sweet potato, wholewheat sakatas and tuna, a big green apple and a quest bar ☺️Instagram: @fit_healthy_you


hellanne:by Yu-Ting ChengBye ♥

down & up

6. března 2015 v 14:40 | ☼
28.2.

Přeji pěkné poledne..

Tak tu máme konečně pátek a většina z nás asi slaví konec školy a začátek víkendu :) Já to mám stejně. Škola mi tento týden nepřišla vůbec náročná a přesto mě to dnes dostalo. Psali jsme čtvrtletku z francouštiny. Já se na ni v průběhu týdne ani nijak neučila, ani jsem se nestrachovala, protože jsem se cítila, že to umím.Včera jsem se na to vrhla,zopakovala jsem si všechna slovíčka, všechnu gramatiku, prostě všechno co jde a vážně mi přišlo, že to umím. Bohužel někdy není přáno. Dostali jsme písemku a v prvním úkolu jsme měli odpovídat na otázky podle dlouhé textu, který byl až na druhé straně. A toho já si nevšimla a tak si ty odpovědi prostě vymyslela podle sebe. (jak se to měla správně dělat, jsem pochopila až když mi to řekl kamarád) A to mi samozřejmě zabralo víc času.. ale já stejně nijak nespěchala, pač jsem si myslela, že máme čas do půl desáte. Zatímco my jsme ho měli jen do devíti. Učitelka řekla odevzdávejte a já byla na začátku. A tak mě to dostalo.. prostě spousta učení, snažení se a vše nadarmo. Takže jasná šestka. A neměla jsem najednou žááádnou náladu na nic a už vůbec ne na to, sedět ve škole a poslouchat němčinu. A tak jsem si šla pro omluvenku a zůstala na pokoji. Ale jen jsem si prostě odpočinula a dokonce jsem ani nezvracela. Celý týden bylo krásné počasí. A tak jsem dokonce jendou byla běhat a pak jsem chodila s klukama denně na dlouhé procházky. A hezky jsem se provětrala, užila si sluníčko, popřemýšlela, pokecali jsme si.. a s mým P. šlo taky vše skvěle. A pak příjde čtvrtek a oběd - dezert - mini větrníky. A já jich sním asi tucet a pak deme teda na procházku.. a pak si dám ještě pár na svačinu.. a pak si ještě koupím bonbóny v lidlu.. a pak směr záchodová mísa. Achjo.

6.3.

Dost o jídle. Minulý víkend byl skvělý. Konečně mám práci! Byla jsem tam minulý týden středa, čtvrtek, pátek i sobota. Skoro vždycky za mnou přišel R. a dali jsme si shishu a pokecali.. A v pátek i v sobotu za mnou přišli kluci a jak jsem měla padla tak jsme si dali shishu, pivo a dokonce jsme navštívili i nějakou párty :))) A btw oba dny hranolky.. vyčitky sice žádné velké hrůza, ale zato váha to vše pocítí :(( V pátek jsem šla pak za P. na noční a kecali jsme a jeli ráno na snídani, a k němu a pak pro kafe a pro kamarádku do Nürnbergu, na procházku, na nákup... No a v pondělí jsme jeli na Exkurzi do Berlína se všemi Čechy, kteří tento rok studují skrz tuto organizaci v Bavorsku. A byla to úplně skvěléééé! Spousta zábavy, dobrá cesta, dobrý hotel, pokec, hraní her.. návštěva parlamentu, Českého velvyslanecství, Bavorského sněmu apod... debaty s politikama, nákupy, sranda.. a taky večer plný alkoholu :D A dokonce kluk, kterému jsem se velmi líbila :O No a pak středa ve škole nic zajímavého, zatímco zítra - oběd - "honzovy buchty" - přejídání & zvraceníííí. A jakoby nic.... A váha? Ani nemluvííííííííííííííííííím!

Z té pozitivní stránky jsem včera byla s mým milovaným na večeři v italské (naší oblíbené) restauraci, protože jsme měli 2 měsíce výročí. A já dostala náramek Michael Kors, který mimochodem stojí asi 2 500 Kč :OOOOO Jsem překvapená, unešená a nejspíš zamilovaná...

Armband Michael Kors - 89 euro

Od dneška jsou skoro všechny děcka z naší třídy na výměnném pobytu ve Francii a my jsme v jiné třídě, kde jen sedíme vzadu a čteme si knížku - Divergence 2. díl :) Takže příští týden bude fajn - no stress. No a teď půjdu s R. nakoupit nějaké jídlo na víkend, pak s P. do města na zmrzlinku a kafe a pak k němu koukat na filmyyyy.. a v 19:00 do práce a kolem půnoci za mnou asi příjdou jak kluci, tak můj P. a budeme "pařit." :)

Mějte se krásně (lépe) ♥
P.S. Tento článek jsem původně rozepsala minulý pátek a zappomněla na něj... proto ten první odstavec.

fitspo ♥

gettingahealthybody:You are.click for more fitspo ♥