talk with friends

11. března 2015 v 22:49 | ☼
Možná spoustá z vás nedá zanevřít na rodinu, přátelé, někteří i na školu, peníze, nové oblečení.. keine Ahnung. Ale nesmíme zapomínat na přátele. Protože ať chceme nebo ne, občas jsou to nejlepší a nejcennější co máme.. a mohou nám zůstat na celý život, narozdíl od jiných věcí/lidí/vztahů. Uvědomuju si to a píšu o tom zrovna dnes, protože jsem si zaprvé včera byla prostě jen tak u pivka pokecat s jedním kamarádem, se kterým se obvykle ani tolik nebavím.. a dnes s jiným, který ví še o mých problémech s jídlem.. což bylo hlavní téma, protože ať chci nebo nechci a snažím se sebevíc, stále mě to na prvním místě užírá a štve. A on mi dnes opravdu pomohl. Probrali jsme to a i potom mi ještě napsal a vrátil se k tomu, že mi pomůže a že to zvládnu/zvládneme společně. Děkuji, že mám někoho takového, s kým si o tom můžu promluvit, kdo to chápe a chce mi pomoct..

A já už jen pro něj, protože to ví, pro další přátele, rodinu, přítele, můj budoucí i přítomný život a tedy hlavně PRO SEBE, se chci teď opravdu moc moc snažit jíst zdravě, vyváženě, pestře, ne moc, ne málo, všeho dostatek, cvičit, běhat, užívat si sluníčka, nic nepřehánět...

A P.S.: Už 3 dny po sobě jsem byla běhat a cvičit :)))))))))
worshipgifs:In the same way, let your light shine so others can see it. Then they will see the good things you do. And they will bring glory to your Father who is in heaven.I don’t like how the source change.

Love ♥ yourself ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama