prázdniny v ČR

9. dubna 2015 v 17:45 | ☼
Dobré odpoledne.

Zase. Konečně. Nějak dobu to zase všechno s jídlem bylo fajn. Užn jsem alepsoň 3 týdny nezvracela, úspěch! Teď jsem v Česku a mám už druhý týden prázdnin. Minulý víkend tu se mnou byl i přítel a to byl skvělé. Užili jsme si krásné 4 dny a byly jsme pořádně spolu ♥ Jsem definitivně zamilovaná :)))) Byli jsme na bowlingu s nejlepší kamarákdou a jejím přítelem, což byla strašná zábava! Pak na výletě na jezírka, na fotbale s kamarády z Německa a večer na párty s kamarády a kamarádkama. Se všemi se seznámil a všem se zalíbil :) A v neděli byl dokonce s klukam zahrát si fotbálek, ale taky jsme navštívili babičku i pradědu. No v pondělí nám mamka uvařila a pak už bohužel odjel.

Já v úterý byla ve městě, chodila po doktorech apod. Ve středu jsem byla s kamarádou na kafe a skvělé tiramisu. Ve čtvrtek volejbalový turnaj, od něhož mě pořádně zčal bolet kotník, který mám teď už v takovém sádrovém obvazu.. takže zase apsoń 2 týdny žádný sport :/ V pátek jsem byůla konečně u mého gynekologa a juhůů, vše mám za sebou, v pořádku a začala jsem brát antikoncepci! Večer ani nevím, co jsem dělala a v sobotu měla nejlepší kamarádka oslavu 20tin. V neděli jsme jeli na chatu k tetě, kde jsme byly 9 ženských :D Přespaly jsme tam na vleiokonoční pondělí, kdy jsme šli na procházku. Ta byla spíš vánoční, pač nám celou dobu sněžilo :D No a úterý jsem byla konečně na chirurgii s tím kotníkem a taky na ortopedii s mým kolenem. Mám chodit na rehabky a na magnetické ozařování, ale nevím jak asi, když budu v Německu :D No jinak jsem si ten den načekala v čekárně snad hodiny :// Taky jsem si hezky popovídala s paní psyhcoložkou. A pak jsme šli s klukama, co jsem s nima v Německu na oběd - pizza a pak ke K. na kafe, do jeho luxusního sídla :D No a včera jsem byla celý den u babičky a taky na návštěvě v domově u pradědy. A dnes zase ve městě, na návštěvě za děckama ve škole, pozdravit pár učitelů apod. Konečně dnes bylo hezké počasí! První den za celé prázdniny! A pak s jednou kamarádkou na frappé a s jinou kamarádkou na pizzu :D Zase.

No takže co se týče jídla, tak od soboty, kdy jsem se cpala na oslavě, pak v neděli večer sušenkama ke kafi a chipsama, v pondělí i v úterý i u babičky ve středu se to nedá nazvat žádným zdravým jídelníčkem. Takže opět nejsem spokojená. Je to práškama? Musím si dát pozor :( Opravdu už se necítím dobře ani v bundě ani v ničem, takže chci moc zhubnout :( A už je tu zase ten blbej kolotoč. Teď už jsem v klídku doma, tak jen koukám na Prostřeno, Gilmorova děvčata, Superdrbnu.. A už se zase těším do Německa a hlavně za NÍM :)) A už se těším na krásné počasí, na běhání, beachvolejbal, sezení venku, párty, opalování.. :)
Mějte se krásně ♥

fitspo ♥

nutrifitblr:you can do it!


Bye ♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zita Zita | Web | 9. dubna 2015 v 17:53 | Reagovat

Páni, to jsou vymakaný postavičky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama